Xpower Flash XT

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

FLASH ® Isotonic energy drink je iontový (minerálový) energetický nápoj určený výhradně pro použití ve sportu. Cílem jeho použití je zabránit kritickému úbytku hlavních iontů, k němuž dochází v důsledku pocení v průběhu fyzické zátěže. Nápoj souběžně poskytuje významné množství energie, nutné k udržení stálé kvality výkonu prostřednictvím stabilizaci hladiny krevního cukru. Obsahuje proto rychle využitelné jednoduché cukry (sacharidy). Cílem pitného režimu (průběžného příjmu tekutin při výkonu) je doplnit ztracené tekutiny a zajistit sertvalou dodávku energetických substrátů, konkrétně cukrů, obojí za účelem prevence kritické dehydratace a energetické krize. Koncepce nápoje vychází z výsledků výzkumu - relativně vyšší koncentrace jednoduchých cukrů je záměrná, protože podporuje vstřebání tekutin s ionty již ze žaludku. S ohledem na vyšší koncentraci iontů doporučujeme tento nápoj používat pouze v případě zátěží, jejich trvání výrazně překročí 60 minut.

Xpower Flash XT

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
500. g Citrón Citrón 313 Kč 313 Kč
500. g Grep Grep 313 Kč 313 Kč
500. g Pomeranč Pomeranč 313 Kč 313 Kč

Popis produktu

Nápoj Flash ® Isotonic energy drink obsahuje spektrum základních kationtů a aniontů nezbytných k udržení optimální iontové rovnováhy. Tato sestava iontů uživatele chrání především před svalovými křečemi, ale také před poklesem krevního tlaku. K zachování potřebné úrovně výkonu přispívají obsažené cukry.Ty jsou ovšem důležité také pro vstup sodíku do svalových buněk a udržení potřebného objemu plasmy (tekuté části krve). Draslík je nutný k regulaci hladiny krevního cukru tím, že udržuje dostatečnou, nikolvi však nevhodně zvýšenou, produkci inzulínu, který je hlavním regulátorem hladiny cukru v krvi - současně umožní rychlý vstup dodaných cukrů do svalových buněk.

Vápník a hořčík jsou dva základní ionty, zamezující častému výskytu svalových křečí vznikajících v důsledku iontové nerovnováhy, hromadění kyseliny mléčné a poklesu koncentrace glykogenu ve svalových buňkách. Kromě toho je dodávka těchto dvou iontů (minerálů) formou nápoje Flash® Isotonic energy drink důležitá s ohledem na jejich nedostatečný příjem ve stravě.

Složení:

sacharóza
maltodextrin
glukózový sirup
kyselina citronová
laktát vápenatý
chlorid sodný
citronan hořečnatý
dihydrogenfosforečnan draselný
barvivo
přírodní a přírodně identické aroma
Výživové hodnoty ve 100g:

energetická hodnota - 1445 kJ / 340 kcal
bílkoviny - 0 g
sacharidy - 85 g
z toho cukry - 71 g
tuky - 0 g
Nasycené mastné kyseliny - 0 g
Vláknina - 0 g
sodík - 900 mg
draslík - 250 mg
vápník - 400 mg
hořčík - 200 mg
fosfor - 200 mg
chloridy - 1390 mg

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').