Vitamin C s rutinem

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Je důležitý esenciální doplněk stravy, účastnící se řady oxidoredukčních metatolických procesů v organismu. Napomáhá zvýšení fyzické výkonnosti, odolnosti proti infekcím a zrychlení hojení ran. Podepisuje se pod dobrý stav kostí, šlach, chrupavek a kostí.

Vitamin C s rutinem

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
60 cps 115 Kč 115 Kč

Popis produktu

Vitamin C je důležitý esenciální doplněk stravy, účastnící se řady oxidoredukčních metatolických procesů v organismu. Napomáhá zvýšení fyzické výkonnosti, odolnosti proti infekcím a zrychlení hojení ran. Podepisuje se pod dobrý stav kostí, šlach, chrupavek a zubů. Zrychluje metabolismus lipidů – šetří vitamín E v jeho antioxidační funkci.

Vitamin C ( Kyselina askorbová ) je esenciální vitamin v lidském těle nesyntetizovaný s významnými antioxidačími vlastnostmi, podporuje hojení ran a kostí, uplatňuje se v biossyntéze korkoidních hormonů a potlačuje vliv negativních stresových faktorů na organismus.
Zvyšuje fyzickou výkonnost a odolnost proti infekcím. Jeho zvýšené podávání je efektivní ve vyšším věku, při těžké a stresující práci, u sportovců v období maximálního zatížení.

Nutriční hodnoty: v 1 cps

Kyselina askorbová 500mg 833% DDD
Rutin 200mg

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').