Ultimate Gainer

Rychlý přehled

Ultimate Gainer byl speciálně vyroben pro všechny sportovce co chtějí budovat kvalitní svalovou hmotu a sílu.Sacharido-proteinový koktejl, který ve 100g obsahuje- Bílkovin 20g , Sacharidů 74 g, Kreatin monohydratu 3 g a pouze 0,3g tuků.

Ultimate Gainer

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
3000 g Čokoláda Čokoláda 1242 Kč 1242 Kč
3000 g Jahoda Jahoda 1242 Kč 1242 Kč
3000 g Vanilka Vanilka 1242 Kč 1242 Kč
3000 g Banán Banán 1242 Kč 1242 Kč
3000 g Malina Malina 1242 Kč 1242 Kč

Není skladem


Popis produktu

Ultimate Gainer obsahuje ideální množství kreatinu, který přímo podporuje syntézu svalových bílkovin a zvětšení objemu svalových buněk a nárůst svalové hmoty.
Sacharidová složka je tvořena třemi sacharidy ve vyváženém, rovnoměrném poměru: palatinóza + maltodextrin + dextróza.

PALATINOZA-je nejmodernější sportovní sacharid, který vyniká skvělými vlastnostmi: má velmi nízký glykemický index, a tudíž příznivou inzulínovou odezvu (uvolňuje se pozvolna) a současně zajišťuje dostatek energie podobně jako jednoduché sacharidy.

MALTODEXTRIN-je oligosacharid,který je výhodný jako zdroj energie pro sportovce. V těle se maltodextrin štěpí na molekuly glukózy dodávající energii.

DEXTROZA- je pro existenci našeho organizmu nezbytná. Je to nejrychlejší a nejzákladnější zdroj energie pro lidské tělo, obzvláště při sportu nebo jiné pohybové aktivitě; glukóza je de facto lék na hypoglykémii. Pro některé lidské orgány, zejména pro mozek a červené krvinky, je glukóza zcela nezbytná. Je to jejich jediný zdroj energie, bez kterého se neobejdou.


Dávkování.
-rozmíchejte dávku 50g (cca 2 odměrky) ve 300ml vody nebo
odtučněného mléka. Podle fyzické zátěže 1 – 3 dávky denně.

Nutriční hodnoty: ve 100g

Energetická hodnota 1606 kj / 378 kcal
Bílkoviny 20g
Sacharidy 74g
Tuky 0,3g
Kreatin monohydrate 3g

Složení:
syrovátkový prášek, palatinóza,Maltodextrin, dextróza, sacharóza, kreatin monohydrát,WPC syrovátkový proteinový koncentrát, hydrolyzovaný kolagen, hydrolyzát pšeničné bílkoviny – Gluten, zahušťovadlo: karboxymethyl celulóza, aroma
čokoláda, odtučněný kakaový prášek,karamelový prášek, náhradní sladidla: sukralóza, acesulfam K E950

Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').