EVO SHRED

Rychlý přehled

EVO SHRED Hardcore Fat Burner je extrémně silný spalovač tuku.Patří mezi produkty využívané sportovci v redukčních dietách.

EVO SHRED

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
90 cps 866 Kč 866 Kč

Popis produktu

EVO SHRED Hardcore Fat Burner obsahuje vynikající kombinaci složek, u kterých bylo vědecky prokázáno, že spalují tuk, zaručuje, že se k vám dostane ultimátní spalovač tuku, který zvyšuje váhový úbytek, potlačuje chutě, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje bystrost.

Jednou z hlavních předností EVO SHRED Hardcore Fat Burner je, že obsahuje 6 aktivních složek. Našim cílem bylo se zaměřit pouze na ty účinné složky spalovače tuku, které zajistí redukci přebytečné hmotnosti.

-Díky obsahu kofeinu se snižuje pocit únavy, a podporuje vytrvalostní výkon.
-Citrus Aurantium (Synefrin 10 mg) usnadňuje odbourávat tukové zásoby, snižuje procento tělesného tuku a přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.
-Piper Nigrum Extract (černý pepř extrakt) extrakt z černého pepře (piperin) ovlivňuje vstřebávání živin.
- L-Carnitine Tartrate je neesenciální aminokyselina, která usnadňuje přenos mastných kyselin do mitochondriální membrány a jejich přeměnu na buněčnou energii.
- Extrakt kůry Bílé vrby je přírodním zdrojem aspirinu, účinně napomáhajícího k vnitřní termogenezi

EVO SHRED Hardcore Fat Burner
- podporuje fyzickou a psychickou aktivitu
- podporuje proces spalování tuků
- vyvolává vnitřní termogenezi
- stimuluje metabolismus

Doporučené dávkování :

* denní dávku 1 kapsle 30 - 60 minut před fyzickým výkonem

Nutriční hodnoty: v 1 cps

L- Carnitine Tartrate 150 mg
White Willow Bark Extract 100 mg
Caffeine 200 mg
Piper Nigrum Extract 5 mg
Synephrine 10 mg
GingerExtract 10 mg

Složení:
- Caffeine anhydrous (kofein bezvodý), L- Carnitine Tartrate, White Willow Bark Extract,Hard Gelatin capsule ( transparentní želatinová tobolka), Magnesium stearate (látka protispékavá: stearan hořečnatý E470b), Ginger Extract (zázvor extrakt), Citrus aurantium extract, Piper Nigrum Extract (černý pepř extrakt)

Upozornění:
-Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein.Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').