Cell-Accelerator

Rychlý přehled

Cell Accelerator je nejlepší možná kombinace učinných látek pro růst svalové hmoty a síly.Díky Cell Accelerator získáte sílu a svalovou hmotu v extrémně krátké době. Obdobné výrobky mají jen zlomek aktivních látek jako Cell Accelerator, proto se sním nemůžou v žádném případě srovnávat.

Cell-Accelerator

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
1400 g Citrón Citrón 1254 Kč 1254 Kč

Popis produktu

Cell Accelerator obsahuje směs 3 druhů kreatinů tri-creatine malate, creatin ethyl ester, creatin monohydrate ,které vám zajistí nárůstu síly a svalové hmoty.

-Tri-Creatine-Malate zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

-Creatin Ethyl Ester je pokročilá forma kreatinu využívající ethyl esterové technologie, která má za následek mnohem lepší vstřebávání kreatinu, podporuje tvorbu čisté svalové hmoty a explozivní sílu, příznivě ovlivňuje výkonnost při náročném tréninku, pomáhá maximalizovat hladinu energie

-Kreatin monohydrát je základním stavebním prvkem pro tvorbu kreatinfosfátu; je zdrojem energie v buňkách, kde tvoří rovnováhu s ATP (adenosintrifosfát), podporuje aktuální výkon a navíc příznivě ovlivňuje tvorbu svalové hmoty

Pro zajištění maximální potréninkové regenerace jsme přidali enormní množství BCAA. To bylo naším dalším nekompromisním požadavkem, dodat takové množství BCAA, které je dle klinických studií nezbytné k tomu, aby bylo dosaženo maximální ochrany svalové hmoty a tvorbu svalových vláken.

Po náročném tréninku je L-Glutamine důležitou látkou, která pomáhá k rychlejší regeneraci po fyzické zátěži ,chrání svalová vlákna proti poškození .

Díky Taurinu který natahuje glukózu a aminokyseliny do svalových buněk a tím působí anabolicky jako inzulín se do svalových buněk dostává více energie a aminokyseliny cirkulující v krvi, takže dochází ke zlepšenému zotavení organismu po těžkém tréninku.

Poslední nezbytnou složkou byl L-arginin, aminokyselina, která podporuje vylučování růstového hormonu u vysoce výkonných sportovců s vysokou zátěží .
L-arginin je aminokyselina podporující produkci růstového hormonu, stimuluje růst svalové hmoty a urychluje celkovou regeneraci.

Cell accelerator obsahuje vyváženou směs sacharidů (palatinose,dextrose,sacharose a maltodextrin) ,které zajistí rychlé doplnění glykogenu a optimální podmínky pro co nejefektivnější svalový růst.

Doporučené dávkování:

V tréninkový den užívejte 2 odměrky (50 g) rozmíchané ve 300 ml vody nejlépe ihned po tréninku
V netréninkový den užívejte 2 odměrky(50 g) rozmíchané ve 300 ml vody ráno po probuzení

Pro pokročilé cvičence:

V tréninkový den užívejte 4 odměrky (100 g) rozmíchané v 500 ml vody nejlépe ihned po tréninku
V netréninkový den užívejte 2 odměrky(50 g) rozmíchané ve 300 ml vody ráno po probuzení

Nutriční hodnoty: ve 100g

Energetická hodnota 1666 kJ/ 392 kcal
Bílkoviny 27,2 g
Sacharidy 69 g
Tuky 0 g

-Creatine Matrix
Kreatin monohydrát 5000 mg
Kreatin ethyl ester 4000 mg
Tri-kreatin malát 2000 mg

-BCAA Matrix
L-Leucin 4000 mg
L-Valin 2000 mg
L-isoleucin 2000 mg

L-Glutamin 4000 mg
Taurin 4000 mg
L-Arginin 1000 mg
L-Glycin 2000 mg

Složení:
-dextróza, maltodextrin, sacharóza,kreatin monohydrát, palatinosa, tri-kreatin malát, kreatin ethyl ester,L-glutamin, palatinóza (Palatinit), taurin, L-glycin HCl, inosin, L-arginin HCl, látka protihrudkující: Fosforečnan vápenatý E 341, aroma, kurkuma prášek, sladidlo: sukralóza E 955, acesulfam K E 950

Upozornění:
-Potravina určená pro zvláštní výživu- vhodná pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').