Tri-Matrix Evolution

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Vrchol hory, ke kterému se málokdo přiblíží. V Reflex Nutrition se vždy pokoušíme o nemožné. Pokud již existuje nějaká technologie, chceme ji vždy vylepšit a inovovat. Pokud žádná technologie neexistuje, vytvoříme ji u nás. Výsledek? Tri-Matrix Evolution, nová kategorie suplementů!

Tri-Matrix Evolution

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
1400 g Pomeranč Pomeranč 2295 Kč 2295 Kč
1400 g Ovocný punč Ovocný punč 2295 Kč 2295 Kč

Popis produktu

Tri-Matrix obsahuje 5 nosných složek a každá z nich je zaměřena na specifický cíl.

CREAPURE kreatin pro požadavek zvedat vyšší zátěže. Kombinací nejnovější německé technologie nabízíme pouze ten nejkvalitnější CREAPURE kreatin k dosažení Vašich cílů v nárůstu síly a svalové hmoty. V selekci toho nejkvalitnějšícho kreatinu v té nejlepší formě jsme nekompromisní!

Čisté větvené aminokyseliny pro požadavek stimulovat proteinovou syntézu. V každé jedné dávce je neuvěřitelných 7.000 mg čistých BCAA! To je naším dalším nekompromisním požadavkem, dodat takové množství BCAA, které je dle klinických studií nezbytné k tomu, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku na tvorbu svalových vláken.

Karnosin jako prekuzor a citrulin pro požadavek trénovat tvrdě a agresivně. Můžete trénovat mnohem tvrději, s vyšší intenzitou, můžete zvedat vyšší váhy, budete dosahovat skvělých výsledků. Dávka 3.000 mg citrulinu a beta-alaninu minimalizuje tvorbu kyseliny mléčné ve svalech, takže brání jejich předčasné únavě a drží Vás v zóně maximální intenzity.

Fokus a koncentrace, čistá hlava je základ. Říká se, že mysl je silnější než svaly. Veškeré klinické studie a výzkum potvrzují, že nejlepších výsledků dosáhnete při jednostranné koncentraci na daný výkon a při pozitivní náladě. Proto každá dávka obsahuje 1.500 mg taurinu a 150 mg farmaceuticky čistého kofeinu.

Antioxidanty pro boj s volnými radikály. Intenzivní silový a dynamický trénink vede k drobným svalovým zraněním a zatížení organismu. Následkem je zvýšená produkce nežádoucích volných radikálů. Tri-Matrix obsahuje speciální extrakt ze semínek hroznů révy vinné a pine bark extrakt.

Použití

Tento produkt je využitelný ve všech sportech, kde je vyžadován fokus, dynamika, výkon a následná rychlá regenerace (kulturistika, hokej, kopaná, dráhová cyklistika atd.). Užívá se 30 minut před výkonem.

V čem se liší Tri-Matrix Evolution od konkurence?

Je to jednoduché, na trhu neexistuje jiný produkt, který by nabízel toto složení. Tri-Matrix Evolution je ukázkou dalšího inovačního produktu, který jsme uvedli na trh.

Garance společnosti Reflex Nutrition

* inovační technologie
* produkty ověřené klinickými studiemi
* vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
* vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
* vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
* absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost
* vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské Unii
* neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána)

Doporučené dávkování:

* 2 odměrky (cca 35 g) rozmixujte v 350 ml vody
* berte 20 - 30 minut před výkonem

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').