Syntha-6 Isolate

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

BSN SYNTHA 6 ISOLATE - ČISTÝ IZOLÁT SYROVÁTKOVÉ BÍLKOVINY A MLÉČNÉHO PROTEINU.Syntha 6 Isolate je nejnovější ultra-prémiový proteinový přípravek amerického výrobce BSN. Syntha 6 Isolate obsahuje pouze 100% izolátové formy proteinových zdrojů, jejichž poměr je přesných 50 : 50 - syrovátkový proteinový izolát : mléčný proteinový izolát (vysoce kvalitní zdroj postupně se vstřebávajícího kaseinového proteinu).

Syntha-6 Isolate

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
1820 g Čokoláda Čokoláda 2154 Kč 2154 Kč
1820 g Vanilka Vanilka 2154 Kč 2154 Kč

Popis produktu

BSN patentovalo tento matrix izolátů proteinů jako ISOLAST™ jehož význam tkví ve skloubení rychle a pomalu se vstřebávajících bílkovin, jenž zajišťují pozvolně uvolňující se aminokyseliny pro výživu aktivních svalových buněk.

Aby mohly vaše aktivní svaly dobře fungovat, potřebují kvalitní palivo. Neznamená to však, že je kvůli tomu nutné ohrožovat tvar své pracně vybudované, štíhlé postavy. Stačí mít lahodný proteinový koktejl, který kromě kvalitních živin ve formě bílkoviny nedisponuje takřka žádnými dalšími kaloriemi.

Ideální volbou je nová SYNTHA-6™ ISOLATE - vysoce kvalitní, luxusní proteinový suplement, jehož celý obsah bílkovin je výhradně ve formě izolátů. Dodává směs proteinů s pomalým i s rychlým uvolňováním (mléčný a syrovátkový izolát), je ideální k podávání mezi hlavními jídly, před spaním i k potréninkové regeneraci. Kromě 25g proteinového izolátu v dávce obsahuje už jen 2g tuků a 7g karbohydrátů.

Doporučené dávkování:
Smíchejte 1 odměrku (44g) výrobku s 200 ml vody nebo odtučněného mléka, užívejte 1x denně (nejlépe před spaním) nebo podle potřeby.

Nutriční hodnoty: v 38g ( 1 dávka)

Energetická hodnota 140 kcal
Tuky 1,5 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g
- z toho ne-nasycené mastné kyseliny 0 g
Cholesterol 15 mg
Sodík 190 mg
Sacharidy 7 g
- z toho vláknina 2 g
- z toho cukry 2 g
Bílkoviny 25 g

Složení:
Isolate Protein Matrix (syrovátkový proteinový izolát, mléčný proteinový izolát), přírodní a umělé příchutě, alkalicky zpracovaný kakaový prášek, Fiber Blend (inulin, polydextróza), Sunflower Powder (slunečnicový olej, kukuřičný sirup, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosfát draselný, fosforečnan vápenatý, sojový lecitin, tokoferoly), lecitin, celulózová guma, sůl, chlorid draselný, sukralóza, acesulfam draselný.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').