SHRED MATRIX 120cps

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

MUSCLEPHARM SHRED MATRIX™ - NOVÝ GURU SPALOVAČŮ TUKŮ!MusclePharm Shred Matrix™ je nejsilnější komplexní spalovač tuků, který kdy firma MusclePharm vyrobila. Shred Matrix™ je unikátní, komplexní, vícesložkový systém účinných látek složeným ve speciálním patentovaném poměru vyrobeným za jediným účelem - spalovat tuk, tak efektivně, jak jen to je s dnešními možnostmi vědy možné.

SHRED MATRIX 120cps

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
120 cps 1193 Kč 1193 Kč

Popis produktu

Silný, ale přesto bezpečný a extrémně efektivní jak pro muže, tak pro ženy. MusclePharm Shred Matrix™ využívá několika cest a systémů uvnitř lidského organismu k vybuzení agresivní mobilizaci tukových zásob tak, aby je tělo začalo využívat jako energetický zdroj (palivo).

MusclePharm Shred Matrix™ také pomáhá s několika aspekty spalování tuků, které jej dělají tak obtížným. Patentovaná formule Shred Matrix™ znatelně zvyšuje energii, vnímavost, ostražitost. Podporuje psychické rozpoložení, náladu a všeobecné mentální funkce mozku. MusclePharm Shred Matrix™ také pomáhá v regulaci pocitu hladu/chuti na jídlo.

Super silný a účinný suplement na kontrolu tělesné hmotnosti a spalování tuků, vhodný pro muže i ženy. Unikátní, komplexní systém, který funguje v 8 fázích, vám pomůže vybudovat pevnou, zdravou, zdatnou, štíhlou a pěkně tvarovanou postavu. Nutí tělo využívat svých tukových zásob jakožto primárního zdroje energie. Potlačuje chuť na jídlo a eliminuje pocit hladu, navyšuje energii, zlepšuje čilost a bdělost, podporuje psychickou koncentraci a zlepšuje náladu.

MUSCLEPHARM SHRED MATRIX FUNKCE:

-Zajistí rychlý úbytek tělesného tuku.
-Efektivně využije tukových zásob jakožto primárního zdroje energie.
-Podpoří lepší a účinnější vstřebávání živin.
-Využívá systém přímého nasměrování a přerozdělování živin v organismu (tzv. Direct Nutrient Repartitioning).
-Potlačí vaši touhu po něčem dobrém k snědku, zničí váš hlad.
-Zamezí dalšímu ukládání tuků.
-Udržuje rovnováhu tekutin v těle.
-Zlepší náladu, navýší energii, nabudí mysl, navodí mentální pohodu a svěžest.
-Nezpůsobuje úzkost, nervozitu ani následný útlum organismu.
-Obsahuje klinicky ověřené složky.

MUSCLEPHARM SHRED MATRIX™ - SPECIFIKACE:

MusclePharm Shred Matrix™ je komplexní systém složený z šesti funkčních směsí, které mají prokazatelný účinek na metabolické, energetické a výkonnostní mechanismy v těle. Výsledkem této pečlivě sestavené kombinace je jeden z nejkomplexnějších, nejdokonalejších a nejefektivnějších systému na odbourávání tělesného tuku, které kdy byly vytvořeny. MusclePharm Shred Matrix™ je seriózní výrobek od seriózní firmy, byl pečlivě sestaven týmem vědců a lékařů a poté v praxi otestován na aktivních sportovcích. Je zcela bezpečný a vhodný pro muže i ženy.

FUNKČNÍ SMĚSI NA SNIŽOVÁNÍ HMOTNOSTI - SHRED MATRIX FAT LOSS SYSTEM

1.) Energy and Fat Loss Matrix – efektivní využívání tuku a zlepšení výkonnosti
Přesná kombinace několika vybraných silných přírodních stimulantů, které mají prokazatelný vliv na úbytek tuku. Působí jako dvojitá zbraň proti tělesné tukové vrstvě - vyprovokuje masivní mobilizaci uložených tuků a zužitkování mastných kyselin z tukových buňek , zároveň dodá dlouhotrvající energii, která zlepší vaši výkonnost a zostří mysl.

2.) Appetite Balancing & Weight Management – nasměrování a přerozdělování živin, zamezení ukládání tuků
Dodržovat redukční dietu může být někdy velmi složité. SHRED MATRIX™ tento proces výrazně usnadňuje. Obsahuje několik složek, které tlumí pocity hladu, regulují krevní cukry, brzdí váš apetit a stabilizují hladiny energie. SHRED MATRIX™ posílá živiny přímo tam, kde je jich nejvíce potřeba, zvyšuje inzulínovou senzitivitu, zlepšuje vstřebání karbohydrátů přímo do svalových buněk a zároveň je nepouští k buňkám tukovým. Umožňuje rychlejší regeneraci, zlepšuje anabolismus, efektivně využívá tuk.

3.) Sugar Stop™ and Enzyme Aid Matrix – ničí vaši chuť na sladké dobroty
Řeší problém touhy po něčem sladkém, který často doprovází redukční diety s nízkým obsahem kalorií a karbohydrátů. Navíc tím, že pomáhá nasměrovat živiny na správné místo, zabraňuje tvorbě a ukládání nového tuku.

4.) Diuretic Complex – pevné, vyrýsované tělo
Obsahuje klíčové rostlinné výtažky, které zajištují vyváženost tekutin v těle. Drží vodu hlavně tam, kde je to užitečné, čímž zefektivňují veškeré systémy a procesy v organismu. Výsledkem je pevná a vyrýsovaná postava.

5.) Brain Power Matrix – bystrá a čilá mysl bez pocitu nervozity
Obsahuje složky, které udržují přirozenou chemickou rovnováhu v mozku, posilují mentální funkce a zlepšují náladu. Důmyslně propracovaná formule SHRED MATRIX dodává energii po celý den, nezpůsobuje následný útlum ani pocity úzkosti či nervozity. Vyšší výkonnost, maximální koncentrace, mysl ostrá jak břitva, čilost a vitalita.

6.) Anti-Stress Mood Balancing Matrix - skvělá nálada, pohoda, životní elán
Přírodní bylinné složky obsažené ve formuli SHRED MATRIX navozují a podporují duševní pohodu a pozitivní náladu, což patří mezi základní pilíře úspěšnosti jakéhokoliv redukčního programu.

SYSTÉM ÚČINNOSTI FORMULE SHRED MATRIX FUNGUJE V 8 FÁZÍCH:

1. a 2. fáze: Navýšení energie & zrychlení metabolismu tuků.
3. a 4. fáze: Potlačení apetitu & kontrola hmotnosti.
5. fáze: Pozitivní nálada, žádný stres.
6. fáze: Síla mozku, bystrá mysl, zesílená schopnost koncentrace.
7. fáze: Pryč s přebytečnou vodou.
8. fáze: Konec touhy po sladkém a enzymatická podpora transportu živin.

Doporučené dávkování:

-Berte jednu dávku (1-2 kapsle) dvakrát denně a vždy zapijte minimálně 250ml vody.
- RÁNO: 30 - 45 minut před snídaní berte 2 kapsle a zapijte alespoň 250ml vody.
- ODPOLEDNE: 30 - 45 minut před obědem berte 1 kapsli a zapijte alespoň 250ml vody.
-Během měsíční kůry MusclePharm Shred Matrix™ byste měli vypít alespoň 4 litry vody denně.

Nutriční hodnoty:

Niacin (As Niacinamide) 3mg 15%
Biotin 150mcg 50%
Pantothenic Acid (As D-Calcium Pantothenate) 3mg 30%
Magnezium (Gluconate) 3.5mg 1%
Zinek (Monomethionine) 1mg 6%
Chrome (Chelate) 100mcg 83%

8 Stage Weight Loss Proprietary Blend 2,437.5mg

Stages 1 & 2: Energy & Fat Metabolism
Guarana Seed Extract (Paullinia Cupana) (22% Caffeine), Caffeine Anhydrous (150 Mg), Green Tea Extract (40% EGCG) (Camellia Sinensis)(Leaf), Suma Extract (20:1)(Pfaffia Paniculata)(Root), Saw Palmetto (Serenoa Repens)(Berry), Yerba Mate (Ilex Paraguariensis)(Leaf), Fo-Ti (Polygonum Multiflorum)(Root), Eleuthero (Eleutherococcus Senticosus)(Root), Cayenne 40,000 HU/g (Capsicum Annum)(Pepper)

Stages 3 & 4: Appetite Balancing & Weight Management Control
Glucomannan (Amorphophallus Konjac)(Root), Guar Gum, Alpha Lipoic Acid, Gymnema Sylvestre (Leaf), Banaba Extract (1% Corosolic Acid)(Lagerstroemia Speciosa)(Leaf), D-Biotin, Calcium Malate, White Kidney Bean (Phaseolous Vulgaris)(Bean), Chromium (Chelate)

Stage 5: Anti-Stress Mood Balancing Matrix
Turmeric (Standardized For Curcuminoids)(Curcuma Longa)(Root/rhizome), Panax Ginseng Root, Griffonia Simplicifolia(Seed), Echinacea Angustifolia (Root), Garlic, Wood Betony (Betonica Officinalis)(Herb), Astragalus (Astragalus Membranaceus)(Root)

Stage 6: Brain Power Matrix
Pyroglutamic Acid, Papain

Stage 7: Diuretic Complex
Uva Ursi (Arctostaphylos Uva-Ursi)(Leaf)(Contains Arbutin, Methyl-Arbutin), Dandelion (Taraxacum Officinale)(Root) Extract 20:1 (Contains Taraxol &Taraxerol), Potassium Aspartate

Stage 8: Sugar Stop™ & Enzyme Aid Matrix
DigeSEB® (Amylases, Protease Blend [I, II And III], Lipase, Lactase, HemiSEB® Cellulase, Maltase, Invertase, Bromelain, Peptizyme SP®, Papain And Alpha-Galactosidase), Ginger (Zingiber Officinale)(Root), Fennel (Foeniculum Vulgare)(Seed), Almond Oil Powder, Dulse (Palmaria Palmata)(Algae), Alfalfa (Medicago Sativa)(Leaf), Chlorella, Artichoke (Cynara Cardunculus)(Leaf), Irish Moss Red Algae (Chondrus Crispus)(Algae), Wild Mexican Yam (Dioscorea Villosa)(Root), Apple Pectin, Kelp, Bromelain, Rutin NF


Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').