SHOTGUN 12 GAUGE

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Nejnovější produkt z laboratoří americké společnosti VPX Sports SHOTGUN 12 GAUGE zvyšuje vnitřní napětí ve svalech, což v kombinaci s vysokou zátěží při tréninku způsobuje masivní napumpování a větší svalový růst!

 SHOTGUN 12 GAUGE

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
392. g Meloun Meloun 1267 Kč 1267 Kč

Popis produktu

Nový 12 Gauge Shotgun™ přináší extrémní duševní bystrost a intenzivní energii potřebnou pro výbušné cvičení v tělocvičně i na hřišti.
Zvýšení myogenních regulačních faktorů až do 515% jsou ověření studie provedené na Baylor University s původním VPX je NO-Shotgun MHF-1 ™ . Stejná vědecká osvědčená universita byla použita k rozvoji nových špičkového produktu 12 Gauge Shotgun ™. Výrobek je určen pro pokročilé sportovce, kteří usilují o zvýšení osobních výkonnostních cílů. Užijte 12 Gauge Shotgun ™. s opatrností. Zatímco podobné výrobky mohou vyžadovat 3 odměrky (porcí), je zde přísně zakázáno a navíc zbytečné používat více než jednu porci tohoto produktu díky jeho extrémní účinnosti !.
12 Gauge Shotgun ™ má mnohem silnější stimulační schopnosti "čerpadlo" a rovněž větší efekt na zvětšení objemu svalů než jeho předchůdce NO-Shotgun MHF-1 ™. Jsou zde snad někteří jednotlivci, kteří nechtějí tak silný stimulant nebo efekt svalové pumpy ještě raději původní NO-Shotgun? U toho výrobku se jedná o vědecký průlom podporovaný na třech studiích na Baylor University a Florida State University.

PROČ POUŽÍVAT nový 12 Gauge Shotgun™

Bezkonkurenční tréninková intenzita, duševní čilosti a ostření
Zvyšuje u celého tělo kreatin retenci
Plný objem svalů , neobsahuje 1,3 DMAA !
Síla, výkon, vytrvalost a rekuperace
Rázná bezvodová svalová separace
Výborný průtok krve & Úroveň oxidu dusnatého
Patentovaný Pending Covalex ™ kovalentně vázaný kreatin / Leucinate peptid

Doporučené dávkování:
Smíchejte pouze jednu odměrku 12 Gauge Shotgun™ s 3 až 3dcl vody nebo vašeho oblíbeného nápoje. Začněte s ½ až ¾ dávkou pro posouzení Vaší tolerance. Pijte 12 Gauge Shotgun™ 30-45 minuty před jakýmkoli typem sportovního výkonu nebo silového tréninku. Na rozdíl od jiných pre-workout doplňků, které mohou vyžadovat i několik odměrek , 12 Gauge Shotgun™ je extrémně silný a vyžaduje pouze jednu odměrku !

Upozornění: Stejně jako u všech doplňků stravy, nepoužívejte tento přípravek, pokud jste těhotná nebo kojící nebo máte zdravotní potíže. Tento produkt obsahuje kofein a neměl by být používán s žádným jiným kofein a / nebo stimulační obsahující produkty. Tento výrobek je určen pro použití pouze u zdravých jedinců .

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').