Pure Glutamine

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

L-glutamin je neesenciální antikatabolická Aminokyselina, vyskytující se v organismu nejčastěji ve svalové tkáni. Je nepostradatelná jak pro sportovce tak i pro osoby s nadměrnou duševní zátěží.

Pure Glutamine

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
300. g 667 Kč 667 Kč
700. g 1093 Kč 1093 Kč

Popis produktu

L- Glutamin hraje díky své unikátní struktuře důležitou roli při budování svalové hmoty a působí proti jejímu nežádoucímu odbourávání a devastaci.Odstraňuje únavu odbouráváním kyseliny mléčné ze svalů, pomáhá při urychlení regenerace.Detoxikací nervové soustavy zlepšuje výkonnost mozku a zmírňuje stres v zátěžových situacích. Zlepšuje imunitní odpovědi organismuběhem období náročného tréninku či před soutěží a zmírňuje riziko infekce oslabeného těla.V této době dochází ke ztrátám až několika gramů glutaminu a proto je nezbytné zvýšené zásobování glutaminem k vytvoření pozitivní dusíkové bilance.Pravidelné užívání L-Glutaminu vede ke zlepšení celkové výstavby svalových buněk a a všeobecnému zlepšení celkové výkonnosti organismu.

Použití:

jednu až dvě čajové lžičky (5-10 gramů) rozmíchejte v nápoji se zvýšeným obsahem jednoduchých cukrů
konzumuje nejlépe před spánkem

Složení:
100% čistý L-glutamin

Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').