Pure Creatine

Rychlý přehled

Díky Pure Creatine dosáhnete maximálního nárůstu síly a svalového objemu a Vaše tělo bude mnohem rychleji regenerovat po tréninku.Kreatin navíc zlepšuje regeneraci a napomáhá přeměňovat tuk na energii.

Pure Creatine

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
500. g 723 Kč 723 Kč

Popis produktu

Kreatin je přírodní látka, která společně s ATP (adenosintrifosfát) tvoří energii ve svalech. Tato energie je při svalové práci rychle vyčerpána a stačí jen na velmi krátkou dobu. Následně se opět obnovuje působením kreatinu. Suplementací kreatinu pomocí doplňků výživy zvýšíme kreatinové rezervy ve svalu a tím podstatně urychlíme tvorbu ATP energie. Díky tomu se znatelně zvyšuje sportovní výkon, síla a urychluje regenerace. Větší silové výkony a lepší regenerace znamenají i vynikající výsledky v budování svalové hmoty.

Užíváním Pure Creatinu je svalstvo tvrdší a plnější, při tréninku je možné docílit více opakování. Také značně vzrůstá efekt napumpování svalů při cvičení.

Pure Creatine je 100% farmaceuticky čistý produkt.

Pure Creatine:
-zvýšení dynamiky a výkonnosti
-nárůst svalové hmoty
-nárůst svalové síly a objemu
-regeneraci svalů
-má podpůrný efekt při odbourávání podkožního tuku

Doporučené dávkování:

Základní dávka je 5 g (1 vrchovatě naplněná čajová lžička).

Podává se 30-60 minut před výkonem. Rekreační sportovci1x 5 g denně, výkonnější sportovci 3x 5 g denně. Užívejte denně ráno na lačno,30-60min před tréninkem a těsně po tréninku.

Dávku rozmíchejte ve 2 dcl ovocné šťávy.

Nutriční hodnoty: ve 100g

kreatin monohydrát 100 g


Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').