Nakupovat dle

 1. Odstranit tuto položku Příchuť: Malina Malina

Nákupní volby

Kategorie
 1. 76 až 85 % bílkovin (3)
Cena
 1. 1 000,00 Kč - 1 100,00 Kč (1)
 2. 1 100,00 Kč - 1 200,00 Kč (1)
 3. 1 400,00 Kč - 1 500,00 Kč (1)
Tested Nutrition
 1. Nutrend (1)
 2. UFO Nutrition (2)

Proteiny

PROTEINY se rozlišují podle zdroje bílkovin. 100% SYROVÁTKOVÉ PROTEINY - syrovátková bílkovina je rychle stravitelná, ideální zdroj bílkovin po tréninku. IZOLÁTY, HYDROLYZÁTY - zpracování syrovátky se liší, nejmodernější zpracování bílkoviny je hydrolýzou, produkt se nazývá syrovátkový hydrolyzát, izolát je hned na druhém místě - nejkvalitnější a nejrychleji vstřebatelné zdroje bílkovin ihned po tréninku, vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a laktózy. VÍCESLOŽKOVÉ - proteiny jsou složeny z několika zdrojů bílkovin, jako je syrovátkový protein, vaječný protein, kasein a sójový protein. KASEINOVÉ PROTEINY - proteiny obsahující pouze Micelární kasein, který je označován za „pomalou“ či „noční“ bílkovinu, poskytuje tělu pomalý a stálý přísun aminokyselin až na 7 hod, ideální na noc. HOVĚZÍ PROTEINY - se vyznačují vysokým obsahem bílkovin.Mají nízký obsah tuku a cukru.

Proteiny pro svalový růst

Proteiny neboli bílkoviny jsou nezbytnou složkou pro růst svalové hmoty. Proto jsou proteiny nejpoužívanějším doplňkem výživy u kulturistů a vrcholových sportovců. Sebelepší či sebenamáhavější trénink nepřinese žádoucí účinky, pokud tělu chybí protein. Ovlivňují pozitivně nejen samotný růst svalů, ale ochraňují též svalovou hmotu před devastací. Bez proteinů je také nemyslitelná dostatečná regenerace svalů po zátěži. Zajistěte svému tělu nejen dostatek vitamínů a minerálů, ale také adekvátní dávku proteinů. Objednejte si kvalitní protein právě nyní!

Proteiny – bez nich to nepůjde

Proteiny, tvořené některými aminokyselinami, se podobně jako kreatin těší zvláštní pozornosti všech profesionálních i amatérských příznivců kulturistiky. Protein se však neváže pouze ke svalové tkáni, ale k tkáním obecně. Věděli jste, že proteiny se nacházejí v kostech, krevních buňkách či orgánech? Každé lidské tělo potřebuje dostatek proteinů k fyzické aktivitě a regeneraci, a kdo těžce pracuje či tvrdě trénuje, potřebuje proteinů o to více. Je tedy zřejmé, že aby došlo nejen k regeneraci, ale přímo svalovému růstu, je třeba tělu dodat opravdu vydatnou dávku proteinů. Jak na to? Je to jednoduché!

Nejlepší proteinové suplementy za super ceny

Získat špičkový protein je jednou z prvních starostí každého bodybuildera či powerliftera, kteří to s cvičením a nabíráním svalové hmoty myslí vážně. Mezi dostatečným příjmem proteinů a nárůstem svalové hmoty existuje dokonalá přímá úměra, a proto jsou proteinové suplementy ve světě kulturistiky stejně nezbytné jako sacharidy nebo kloubní výživa. Vyberte si v našem specializovaném internetovém obchodě ty nejkvalitnější proteiny. Získejte proteinové izoláty, syrovátkové nápoje, koncentráty a přípravky pro sportovce a kulturisty. Zajistěte Vašemu tělu protein za super cenu!

položek: 3

na stránku
Nastavit sestupně
 • Advanced Whey Protein

  Advanced Whey Protein

  Advanced Whey Protein je jedinečná směs celkem pěti různých ty....

  zobrazit více
  Balení 2270 g
  Běžná cena: 1640 Kč
  Naše cena: 1640 Kč
 • 100% Whey Protein

  100% Whey Protein

  100% Whey Protein Black series je formule 1 mezi proteiny.100% Whey ....

  zobrazit více
  Balení 2000 g
  Běžná cena: 2238 Kč
  Naše cena: 2238 Kč
 • Whey Core 100 Nutrend

  Whey Core 100

  Whey Core 100 je novinka mezi proteinovými přípravky, zároveň s....

  zobrazit více
  Balení 2250 g
  Běžná cena: 1673 Kč
  Naše cena: 1673 Kč