Glukosamin + Calcium

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Ojedinělá kombinace glukosaminu s korálovým vápníkem ve výrobku Glukosamin + Coral Calcium zajistí nejenom dobrý stav Vašich kloubů, úponů a chrupavek, ale i kostí. Také přispívá k celkovému dobrému zdravotnímu stavu Vašeho organismu. Glukosamin sulfát je v Glukosamin + Coral Calcium velmi vhodně zkombinován s korálovým vápníkem, který je podstatně lépe vstřebatelný (z 98 %) a využitelný lidským tělem než jiné formy vápníku.

Glukosamin + Calcium

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
120 cps 496 Kč 496 Kč

Popis produktu

Během života dochází k postupnému opotřebovávání pohybového systému, a to zvláště tehdy, pokud jsou na něj kladeny příliš vysoké požadavky vyplývající z nadměrné tělesné váhy, těžké práce a sportovní činnosti. Na základě toho vznikají zánětlivé reakce v kloubu a dochází k patologickým změnám chrupavky (artróza), která vytváří třecí plochu mezi jednotlivými klouby. Výsledkem jsou bolestivé stavy a postupné snižování pohyblivosti. V boji proti těmto bolestem a poškozením využívá organismus glukosamin, což je jednoduchá molekula obsažená v poměrně vysokých koncentracích v kloubech a vazivových tkáních, tam ji organismus využívá k opravám a udržování chrupavky.

S věkem klesá schopnost organismu tvořit dostatečné množství glukosaminu a rovněž krýt jeho zvýšenou potřebu při nadměrné zátěži pohybového aparátu. Je proto nanejvýš vhodné používat Glukosamin + Coral Calcium jako doplněk výživy. Nejlépe se osvědčila právě forma glukosamin sulfátu, což je přírodní výtažek z těl mořských korýšů.

Glukosamin + Coral Calcium se používá k léčbě kloubních onemocnění spojených se zánětlivými onemocněními, například s artritidou. Poskytuje významnou úlevu při bolestech kloubů, zvyšuje rozsah hybnosti a pomáhá při hojení stárnoucích a poškozených kloubů.

Glukosamin + Coral Calcium může být účinnější než některé protizánětlivé léky (např. Ibuprofen), které pouze odstraňují bolest, ale nijak neovlivňují schopnost organismu vytvářet a léčit poškozenou chrupavku - a to právě Glukosamin + Coral Calcium dělá. Navíc na rozdíl od těchto léků nevykazuje žádné možné škodlivé vedlejší účinky. Podmínkou účinnosti je ovšem dlouhodobé užívání, protože příznivý efekt se dostaví za 2 až 8 týdnů, ale je mnohem větší a trvalejší.

Glukosamin sulfát v Glukosamin + Coral Calcium je velmi vhodně zkombinován s korálovým vápníkem, který je podstatně lépe vstřebatelný (z 98 %) a využitelný lidským tělem než jiné formy vápníku. Vápník je důležitý nejenom pro zdravé kosti a zuby, ale je zapojen do stovek zásadních tělesných funkcí. Jednou z těch nejdůležitějších je neutralizace kyselosti v těle, protože mírně alkalické prostředí je základní pro život, zdraví, růst a vitalitu. Pokud má tělo nedostatek vápníku, bere si ho z kostí. A výsledek? Dochází k jejich řídnutí, ztrátě pevnosti. Tento proces může dospět až k tolik obávané osteoporóze.

Ojedinělá kombinace glukosaminu s korálovým kalciem v Glukosamin + Coral Calcium zajistí nejenom dobrý stav Vašich kloubů, úponů a chrupavek, ale i kostí a podstatně přispívá k celkovému dobrému zdravotnímu stavu Vašeho organismu.

Doporučené dávkování:
pro dospělé 1 kapsle 2krát denně

Nutriční hodnoty: v 1cps
glukosamin sulfát 1000 mg
vápník 60 mg

Složení:
glukosamin sulfát, mikrokrystalická celulóza, uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý

Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').