Pre Training XXL

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Pre Training XXL je silná předtréninková směs, která nabudí a připraví Vaše tělo na extrémní výkony. Každá dávka obsahuje 150 mg kofeinu, 300 mg taurinu a 1200 mg aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1, dále pak Ginkgo bilobu a pro lepší napumpování L-arginin. Účinky Pre Training XXL pocítíte na tvrdosti i náročnosti Vašeho tréninku, kdy Vám obsažené stimulanty umožní dosáhnout vyšších výkonů i většího počtu opakování. Díky obsahu l-argininu pak ucítíte také výrazně lepší napumpování a umožníte tak tělu mnohem lepší zásobování svalů všemi potřebnými látkami!

Pre Training XXL

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
80 cps 339 Kč 339 Kč

Popis produktu

Jak Pre Training XXL působí:

-kofein povzbudí organismus a přispěje k mobilizaci tukových zásob
-taurin působí jako výrazný stimulant a energizér
-Ginkgo biloba prokrvením svalů zlepší připravenost k tréninku
-arginin je důležitý pro tvorbu proteinů a hraje důležitou roli v podpoře růstu svalů
-aminokyseliny BCAA chrání svaly před rozpadem a pomáhají k jejich obnově

Kofein patří mezi nejosvědčenější stimulanty a tukové mobilizátory. Ve třech kapslích Aminostar PreTraining XXL najdete 150 mg této látky, což je obsah odpovídající obvyklému dávkování. Kofein také zlepšuje aerobní výkonnost a působí proti únavě. Je stimulantem, který v těle vyvolává uvolňování látek, které atakují tukové buňky, aby snáze uvolňovaly tuk, který se spaluje.

Taurin je esenciální aminokyselinou, která zvyšuje objem buněk a má antikatabolický účinek. Stimuluje mozkovou činnost a koncentraci na výkon, oddaluje nástup únavy.

Extrakt z Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) je silným antioxidantem působícím selektivně na mozek, prokrvuje a zahřívá tělesné periferie, prospívá paměti a soustředění.

Arginin je semiesenciální aminokyselinou, která podporuje uvolňování růstového hormonu, zlepšuje imunitu a regenerační schopnost. Také roztahuje cévy a zlepšuje prokrvení, takže ve spojení s Ginkgo bilobou připraví Vaše svaly na maximální zátěž.

Leucin, isoleucin a valin (aminokyseliny BCAA) brání poškození svalstva, regenerují svaly, snižují pocit únavy a působí proti stresu. Váš trénink podpoří i ochranou proti katabolismu a podporou mozkové činnosti.

Doporučené dávkování:

užívejte 2 - 3 kapsle Pre Training XXL před tréninkem
není vhodné užívat před soutěží z důvodu obsahu kofeinu


Nutriční hodnoty: ve 3cps

L-arginin 1050 mg
L-leucin 600 mg
L-isoleucin 300 mg
L-valin 300 mg
taurin 300 mg
kofein 150 mg
Ginkgo biloba 30 mg


Složení:
-L-arginin HCl, L-leucin, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), L-isoleucin, L-valin, taurin, kofein, látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý, extrakt Ginkgo biloba

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').