Phase 8

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Nový Phase 8 z dílny MuscleTech je kompletní multisložková formule, která ve Vašem těle uvolňuje bílkoviny soustavně po dobu 8 hodin. Tato exkluzivní směs 6 typů proteinů je vyrobena výlučně ze surovin nejvyšší kvality.

Phase 8

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
2100 g Čokoláda Čokoláda 1725 Kč 1725 Kč
2100 g Vanilka Vanilka 1725 Kč 1725 Kč

Popis produktu

Vícesložkový protein s postupným uvolňováním až 8 hodin:

Phase 8 je prémiový vícesložkový protein, který bude zásobovat Vaše svaly potřebnými živinami až po dobu 8 hodin. Každá odměrka obsahuje 26 g bílkovin mléčného původu s postupným uvolňováním aminokyselin. Phase 8 má vynikající, čistý profil makroživin s obsahem polovičního množství sacharidů a tuků oproti konkurenčním produktům.

8hodinové prodloužené vstřebávání:

Hlavní proteinová složka v Phase 8 má jedinečnou schopnost uvolňovat aminokyseliny do organismu po dobu 8 hodin po požití. Vzhledem k postupnému vstřebávání aminokyselin, které jsou základním stavebním prvkem bílkovin, se jedná o vysoce anabolický (nebo-li růstový) a anti-katabolický protein. Bílkoviny pomáhají vytvářet ideální podmínky pro budování svalové hmoty.

6 vysoce kvalitních zdrojů bílkovin:

Celkově Phase 8 obsahuje pouze vysoce kvalitní zdroje bílkovin získané z mléka, jejichž hlavním cílem je díky různé délce vstřebávání vytvořit optimální podmínky pro regeneraci a obnovu svalů. Narozdíl od jiných proteinových směsí nenajdete v tomto proteinu žádné nekvalitní zdroje bílkovin, jako je např. rýže.

Doporučené dávkování:

rozmixujte 1 odměrku (= 42 g) Phase 8 s 200 ml vody nebo nízkotučného mléka
nebo rozmixujte 2 odměrky Phase 8 s 400 ml vody nebo nízkotučného mléka
užívejte mezi hlavními jídly a po cvičení
pro maximální výsledky konzumujte 4 odměrky denně po dobu minimálně 6 týdnů


Nutriční hodnoty: ve 42 g

energetická hodnota 630 kJ/150 kcal
bílkoviny 26 g
sacharidy 7 g
cukry 0 g
tuky 2 g
nasycené mastné kyseliny 0 g
vláknina 1 g
cholesterol 5 mg
sodík 120 mg
vápník 20 mg
železo 1 mg


Složení:
-proteinová směs (mléčný proteinový koncentrát [kaseinát vápenatý a syrovátka], syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, syrovátkový proteinový izolát), maltodextrin, taurin, kakaový prášek, glycin, přírodní a přírodně identické aroma, slunečnicový sušený olej (slunečnicový olej, kukuřičný sirup, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, tokoferoly), sůl, sójový lecitin, guarová guma, sukralóza, acesulfam K

Informace:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').