Pharma Gain

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Pharma Gain je inteligentní gainer nové generace, který Vás zasytí jako nic předtím! Díky optimalizovanému obsahu živin 1:1 (bílkoviny : sacharidy) v kombinaci s vysokým obsahem vlákniny (7 g) a panenského olivového oleje představuje Pharma Gain skutečné potréninkové či svačinové jídlo, které Vás zasytí na dlouhé hodiny - bezprostředně po ukončení tréninku Vás zásobí nejen rychlými zdroji energie a aminokyselin, ale také dlouho po něm Vám průběžně dodává tyto nezbytné živiny, které jsou důležité pro stavbu svalové hmoty.

Pharma Gain

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
2270 g Čokoláda Čokoláda 1526 Kč 1526 Kč
2270 g Jahoda Jahoda 1526 Kč 1526 Kč
2270 g Vanilka Vanilka 1526 Kč 1526 Kč

Popis produktu

Pharma Gain je inteligentní gainer nové generace, který Vás zasytí jako nic předtím! Díky optimalizovanému obsahu živin 1:1 (bílkoviny : sacharidy) v kombinaci s vysokým obsahem vlákniny (7 g) a panenského olivového oleje představuje Pharma Gain skutečné potréninkové či svačinové jídlo, které Vás zasytí na dlouhé hodiny - bezprostředně po ukončení tréninku Vás zásobí nejen rychlými zdroji energie a aminokyselin, ale také dlouho po něm Vám průběžně dodává tyto nezbytné živiny, které jsou důležité pro stavbu svalové hmoty. Díky tomu se budete cítit silní a plní energie i po náročném tréninku, a to narozdíl od klasických gainerů (do 25 % bílkovin), kde dochází k prudkému poklesu inzulínu po 60 - 90 minutách po požití, což je provázeno nežádoucím stavem malátnosti a únavy. S Pharma Gain mohou svaly skutečně růst již po ukončení tréninku! Tento produkt je vhodný zejména pro jedince s tzv. rychlým metabolismem, kteří obtížně přibírají na hmotnosti, popř. na rychlou regeneraci pro všechny aktivní sportovce!

Informace výrobce Pharma Gain:■MASS-GAINING INNOVATION
■PhD - MASS & STRENGTH RANGE
Garantovaná kvalita - Vyrobeno v souladu s normami ISO9001 (kontrolovaný systém kvality)

7-Way Protein Blend - základem je jedinečná proteinová směs s postupným uvolňováním „7-Way Protein Blend“, jejíž bazí je syrovátkový koncentrát, syrovátkový izolát, sójový koncentrát, vaječný albumin, L-glutamin, L-valin, L-leucin a L-isoleucin. Tělo je tak zásobeno důležitými aminokyselinami nejen bezprostředně po ukončení tréninku, ale i dlouho po něm (až 4 hod.!), tím je podporováno a dosaženo udržení metabolismu v anabolické poloze.

■obsahuje sacharidy jak s vysokým, tak nízkým glykemickým indexem
■7 g vlákniny v každé dávce
■obsahuje aditivum BCAA a L-glutamin
■obsahuje aditivum esenciálních mastných kyselin
Doporučené dávkování:

■berte 1 - 2 dávky denně (během dne na svačinu, po ukončení tréninku)
■po ukončení tréninku: 3 odměrky rozpusťte v 400 - 500 ml vody nebo mléka
■během dne jako náhrada stravy: 2 odměrky rozpusťte v 400 - 500 ml vody nebo mléka

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').