Pharma Blend 6 HR

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Nejnovější, zesílená verze pro rok 2009. Pharma Blend 6 HR je to nejúčinnější pro Vaše svaly. Základem je systém anabolických proteinových složek, jejichž účinek je umocněn systémem postupného uvolňování a obohacen aditivem esenciálních mastných kyselin. Díky silnému působení s prodlouženým, dlouhotrvajícím efektem je tělo neustále udržováno v tzv. pozitivní dusíkové .bilanci, což je naprosto nezbytné pro optimální růst svalové hmoty a síly

Pharma Blend 6 HR

Více pohledů

  • Pharma Blend 6 HR
Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
2270 g Čokoláda Čokoláda 1864 Kč 1864 Kč
2270 g Vanilka Vanilka 1864 Kč 1864 Kč
2270 g Banán Banán 1864 Kč 1864 Kč
2270 g Jahoda Jahoda 1864 Kč 1864 Kč

Popis produktu

U produktu Pharma Blend 6 HR je naprosto garantována jeho kvalita. Produkt je vyroben v souladu s normami ISO 9001, kontrolovaným systémem kvality, který zaručuje, že výsledný suplement je tím nejkvalitnějším, jaký lze současnými výrobními metodami získat.

V neposlední řadě je předností Pharma Blend 6 HR jeho chuť. Ať už vyberete příchuť belgické čokolády, vanilkového krému či kteroukoliv další, jsme si jisti, že budete nadšeni!

Vědecky podložené výsledky:

Zatímco běžný protein má největší nástup v těle po cca jedné hodině a za hodiny dvě již tělo neví, že jste mu nějaký dodali, Pharma Blend 6 HR je jiný. Dodává tělu aminokyseliny postupně a udrží ho tak ve stavu, kdy může stavět novou svalovou hmotu (v tzv. pozitivní dusíkové bilanci), po dobu více jak šesti hodin!Výsledek výše uvedeného působení nemůže být jiný, než jaký byl zjištěn v rámci nezávislého výzkumu na stanfordské univerzitě. Tam byly třem skupinám mužů ve věku od 18 do 30 let podávány ve dvou denních dávkách 3 druhy proteinových suplementů (dvě denní dávky s obsahem ekvivalentním pro 30 g čisté bílkoviny; jedna jako náhrada jídla, druhá před spaním), čtvrtá skupina dostávala neúčinné placebo. Nejlepší na těchto výsledcích (uvedeny v grafu níže) je však to, že stejných můžete dosáhnout i Vy! To je totiž důvod, proč je Pharma Blend 6 HR tolik oblíbený v západních zemích. Není to pouze reklamou a vtipným marketingem, který drží nad vodou jiné firmy, je to díky výsledkům, které jsou zatraceně znát!Základní vlastnosti:

■patentovaná směs PHARMA BLEND - horká novinka, určená výhradně pro oblast kulturistiky, anabolická proteinová formule s prodlouženým účinkem působení, a to na dobu až šesti hodin!
■optimalizovaná PREMIUM PROTEIN BLEND - základní koncepce proteinové formule PHARMA BLEND (76 % bílkovin) vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje převažující množství rychlých bílkovin (rychlé vstřebávání) v optimálním poměru (3:1) vůči pomalým bílkovinám (pomalé vstřebávání)
■FAST PROTEIN technologie - zdrojem rychle vstřebatelných aminokyselin je bioaktivní syrovátkový koncentrát a glutaminové peptidy, díky speciální technologii zpracování je tělo zásobeno důležitými aminokyselinami doslova ve vteřinách po požití produktu
■TIME RELEASE SYSTEM - po prvotní vlně rychle vstřebatelných aminokyselin nastupuje tzv. time release system, tedy systém postupného uvolňování aminokyselin, kdy je tělo průběžně zásobováno aminokyselinami, a to po dobu až šesti hodin! Hlavním zdrojem těchto aminokyselin je micelární kasein (80 %), který je doplněn o vaječný albumin a sójový izolát. Svalový metabolismus je tak neustále udržován v pozitivní dusíkové bilanci = SVALOVÝ RŮST! Další výhodou postupného uvolňování aminokyselin je to, že nedochází k jejich nežádoucí přeměně na energii, jak je tomu u klasických proteinových produktů.
■EFA - PHARMA BLEND obsahuje aditivum oleje z lněných semínek, který je bohatý na omega 3 a omega 6 nenasycené mastné kyseliny a lignany, které se podílejí na tvorbě hormonálních a buněčných struktur.
■PHARMA BLEND představuje průlomový kulturistický produkt, zaměřený na růst čisté svalové hmoty a síly, jehož účinky na sobě skutečně uvidíte!
Doporučené dávkování:

■berte 1 - 3 dávky denně, včetně netréninkových dnů (ráno, během dne na svačinu, po ukončení tréninku)
■do 80 kg hmotnosti: 1 odměrku rozpusťte v 250 - 300 ml vody nebo mléka
■nad 80 kg: 2 odměrky rozpusťte v 350 - 400 ml vody nebo mléka

nutriční hodnoty: ve 27,5g (1 odměrka)


energetická hodnota 439 kJ/105 kcal
bílkoviny 19,3
sacharidy 1,65 g
tuky 1,79 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,77 g
z toho lněné semínko 0,58 g
vláknina 0,44 g
sodík 0,07 g

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').