One Stop Xtreme 4,35Kg

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta a kterou nenaleznete v žádném jiném produktu. Základ tvoří kombinace dvou speciálních hydrolyzátů syrovátkové bílkoviny, bioaktivní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu. Jednoduše řečeno – čtyři nejlepší mezi všemi!

One Stop Xtreme 4,35Kg

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
4350 g Čokoláda Čokoláda 3432 Kč 3432 Kč
4350 g Banán Banán 3432 Kč 3432 Kč
4350 g Jahoda Jahoda 3432 Kč 3432 Kč

Popis produktu

Jak anabolická směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro® funguje?

K nastartování svalového růstu potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně One Stop Xtreme neobsahuje jenom „nějaký“ syrovátkový protein a „nějaké“ další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin (peptidy) a volné aminokyseliny.

•první složkou je tzv. High DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy, High DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di- a tri- peptidů (řetězce dvou až tří aminokyselin), High DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách
•další složkou je Low DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nízkým stupněm hydrolýzy, Low DH obsahuje vysoký poměr tzv. oligopeptidů a polypeptidů, tedy řetězců aminokyselin, Low DH je tak po High DH druhou nejrychleji se vstřebávající bílkovinou
•třetí složkou je tzv. výběrový bioaktivní syrovátkový koncentrát, v kombinaci s CFM syrovátkovým izolátem (vysoký obsah BCAA a bioaktivních frakcí)
•čtvrtou složkou je čistý ultrafiltrovaný micelární kasein, který se vstřebává nejpomaleji a zásobuje tak organismus esenciálními aminokyselinami po dobu delší než čtyři hodiny (ochrana svalové hmoty)
One Stop Xtreme neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin, jako je sójový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

One Stop Xtreme obsahuje organické sacharidy s nízkým GI:

Základ sacharidové směsi tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Tato směs je doplněna o trehalózu, speciální formu sacharidu s nízkým GI. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1, 1 – vazbou. Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Trehalóza také stabilizuje buněčné membrány, podílí se na stavbě stěny svalových buněk, a dokonce může sloužit jako signální molekula. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání. Tato energie je tak využívána přednostně pro svalovou hmotu s minimalizací přeměny na tukovou tkáň.

Aditivum 3000 mg anabolického mTOR L-leucinu a 2500 mg L-glycinu:

Je známo, že L-leucin je nejsilnější aminokyselinou ze všech esenciálních aminokyselin. L-leucin byl na základě vědeckých studií označen za spouštěcí faktor biologického signálu prostřednictvím tzv. kinázy mTOR, která reguluje růst svalových buněk a buněčný cyklus prostřednictvím regulace proteosyntézy (proces tvorby svalových bílkovin). Jednoduše řečeno, L-leucin spouští proces tvorby bílkovin, pokud je přijímán v kombinaci se syrovátkovým hydrolyzátem (High DH, Low DH) a dalšími důležitými složkami. Důležitá aminokyselina L-glycin je dalším ze stimulačních faktorů proteosyntézy. Navíc se podílí na tvorbě glutationu a metaloporfyrinu, důležité složce krevního barviva, hemoglobinu. Metaloporfyriny mají nezastupitelnou úlohu v mnoha metabolických procesech. Metaloporfyrin vázající železo, hem, umožňuje mimo jiné optimální přenos kyslíku červenými krvinkami. Glutathion (GSH) je tripeptid složený z aminokyselin kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Glutathion je silným antioxidantem, který chrání organismus před oxidačním stresem (volné radikály).

One Stop Xtreme obsahuje 10500 mg BCAA v každé dávce:

Díky použití bílkovin s vysokým obsahem BCAA obsahuje každá dávka One Stop Xtreme 10500 mg BCAA v rámci použitých bílkovin. Pokud přičteme aditivum mTOR L-leucinu, který je také jednou z BCAA aminokyselin, dostaneme neuvěřitelný součet 13500 mg BCAA!

One Stop Xtreme obsahuje 5000 mg patentovaného Creapure kreatin monohydrátu:

Prakticky všechny vědecké studie, které potvrzují nárůst síly, výkonu, vytrvalosti a nárůst svalové hmoty, mají jednu věc společnou – vždy byl použit Creapure kreatin monohydrát. To je také důvodem toho, že Creapure je považován za nejúčinnější dostupný kreatin na současném trhu. Zatímco ostatní suplementy využívají často odlišné formy kreatinu, jako je např. kreatin ethyl ester (CEE) a další – nebyla doposud u těchto forem prokázána zdaleka taková funkčnost jako u Creapure.

Klinickými studiemi prověřená, funkční dávka beta alaninu:

Čím tvrdší a intenzivnější trénink máte, tím dosáhnete vyšší výkonnosti a výsledků. Avšak intenzivní trénink přináší také tvorbu kyseliny mléčné, amoniaku a překyselení organismu. Beta alanin je prekurzorem karnosinu, který pomáhá stabilizovat pH organismu (předchází překyselení organismu). Vědecké studie prokazují, že beta alanin snižuje riziko svalových křečí a předčasného vyčerpání svalů. Každá dávka One Stop Xtreme obsahuje 1800 mg beta alaninu.

One Stop Xtreme obsahuje 10000 mg glutaminových peptidů:

Glutaminové peptidy představují účinnou formu glutaminu, která je známá pro své antikatabolické účinky a podporu obranyschopnosti. Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu One Stop Xtreme, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny.

One Stop Xtreme obsahuje plnohodnotné dávky vitamínů:

Se 100 % doporučené denní dávky všech důležitých vitamínů (pro 2 dávky denně) je One Stop Xtreme naprostým unikátem mezi tzv. formulemi all in one.

Podpora přirozené tvorby testosteronu – monomethionin zinku, citronan hořečnatý a oves setý (Avena sativa):

One Stop Xtreme obsahuje monomethionin zinku, nejúčinnější biodostupnou formu zinku. Oves setý podporuje zdravou hladinu testosteronu. Hořčík v exkluzivní formě citronanu hořečnatého podporuje nárůst síly a produkci energie.

Obsahuje stabilní probiotické kultury, trávicí enzymy a „maximalizátor biodostupnosti“:

Probiotické kultury Lactospore jsou přidány pro podporu dobrého zdravotního stavu, komplex enzymů Digezyme napomáhá při trávení a vstřebávání živin. Další složkou je bioperin, který zvyšuje využitelnost jednotlivých ergogenů.

Doporučené dávkování:

•pro hardcore: rozmixujte 145 g One Stop Xtreme (cca čtyři a půl 60 ml odměrky) ve 400 ml vody; doporučujeme použít šejkr
•denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, druhou dávku po ukončení tréninku nebo odpoledne mezi obědem a večeří (v netréninkové dny)
•pro fitness: rozmixujte cca 70 g One Stop Xtreme (cca dvě 60 ml odměrky) ve 400 ml vody; doporučujeme použít šejkr
•denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, druhou dávku po ukončení tréninku nebo odpoledne mezi obědem a večeří (v netréninkové dny)
•doporučená kombinace s Creapure Creatine Uptake System
•berte jednu dávku Creapure Uptake System (28 g = dvě odměrky s 500 ml vody) ráno nalačno před snídaní; One Stop Xtreme dávkujte po ukončení tréninku, nebo mezi obědem a večeří (netréninkové dny)
•příklad dvouměsíční hardcore kúry v kombinaci s ostatními produkty: využijte princip tzv. zesilujícího potenciálu
•první měsíc berte základní verzi One Stop nebo Creapure Creatine Uptake System
•druhý měsíc nasaďte v plných dávkách One Stop Xtreme
•třetí měsíc pak můžete nasadit sofistikovanou kombinaci Performance Matrix a Growth Matrix

Nutričních hodnot: ve 100g


energetická hodnota 1633 kJ/393 kcal
bílkoviny 37,9 g
sacharidy 49,7 g
cukry 6,6 g
tuky 4,1 g
nasycené mastné kyseliny 2,5 g
mononenasycené 1 g
polynenasycené 0,6 g
vláknina 2,7 g
sodík 155 mg
Xtreme Muscle & Strength Stack 21586 mg


Přehled účinných látek: ve 100g

BCAA 7241 mg
mTOR L-leucin 2069 mg
L-glycin 1724 mg
beta alanin 1241 mg
glutaminové peptidy 6897 mg
taurin 1035 mg
Testo Fusion Stack 453 mg
oves setý 345 mg
draslík 110 mg
vápník 134 mg
hořčík 103 mg
zinek 5,2 mg
fosfor 81 mg
železo 1,6 mg
měď 552 mcg
selen 19 mcg
vitamín A 276 mcg
vitamín D3 5,2 mcg
DeltaGold tokotrienoly 5,2 mcg
vitamín C 69 mcg
vitamín B1 1,1 mg
vitamín B2 1,1 mg
niacin 6,2 mg
vitamín B6 1,1 mg
kyselina listová 69 mcg
vitamín B12 0,9 mcg
biotin 55 mcg
kyselina pantotenová 2 mg
chrom 34 mcg
cholin 69 mg
bioperin 3,5 mg
Digezyme 100 mg
Lactospore 100000000


Složení:

•čtyřsložková bílkovinná směs (bioaktivní, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, bioaktivní CFM syrovátkový izolát, hydrolyzovaný syrovátkový protein (High DH stupeň hydrolýzy 30 %), hydrolyzovaný syrovátkový protein (Low DH stupeň hydrolýzy 4 %), koncentrát mléčné bílkoviny (micelární kasein), směs sacharidů – Low GI (organický oves, organický ječmen, trehalóza), maltodextrin, Xtreme Muscle & Strength Stack (beta alanin, creapure kreatin monohydrát, peptidicky vázaný glutamin, glycin, L-leucin, taurin), Testo Fusion Stack (oves setý, citronan hořečnatý, monomethionin zinku), přírodní barvivo (odtučněný kakaový prášek (příchuť čokoláda a banoffee), betanin (příchuť jahoda), beta-karoten (příchuť banoffee), antokyany (příchuť jahoda), přírodně identické a umělé aroma, emulgátor (sójový lecitin), plnidlo (karboxymetyl celulóza, xantanová guma), kyselina askorbová, L-cholin bitartrát, Digezyme enzym komplex (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, neutrální proteáza), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), DeltaGold tokotrienoly (35 % tokotrienolů, z toho 84 – 95 % delta tokotrienolů, 8 – 16 % gama tokotrienolů), probiotické kultury Lactospore (Bacillus coagulans), bisglycinát železitý, niacin, aspartát meďnatý, L-selenomethionin (selenium SeLECT), extrakt z pepře (bioperin), retinyl acetát, cholekalciferol, pantotenát vápenatý, riboflavin, thiamin

Informace:

•potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').