NO Compromise

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

NO Compromise je unikátní tréninková formule s trojitým efektem pro Váš výkon. Zvýšená tvorba NO (oxidu dusnatého) znamená více krve, více živin a kyslíku v zatěžovaných svalech. 4fázová stimulace produkce NO je doplněna o předtréninkové stimulanty kofein, tyrosin a kapsaicin.

NO Compromise

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
150 cps 963 Kč 963 Kč

Popis produktu

NO Compromise - unikátní tréninková formule s trojitým efektem pro Váš výkon.

Maximalizuj svůj objem a napumpuj svaly s NO Compromise!

Dopřejte si trénink bez kompromisů!

Limitujícím faktorem Vašeho intenzivního tréninku může být nedostatek kyslíku a anabolických látek ve svalové buňce. Nenechte se limitovat a používejte NO Compromise!

Nutrend Vám přináší otestovanou a účinnou kombinaci látek s trojitým efektem pro Váš výkon!

* zajišťuje podporu tvorby a zadržení NO (oxidu dusnatého) ve svalech
* stimuluje tělo na trénink
* díky speciální látce capsaicin zajišťuje prohřátí organismu

Kombinace cíleně vybraných látek arginin, AAKG, citrulin malát a gynostemma pentaphylum zajišťuje maximální uvolňování NO, rozšíření cév a maximální zásobení svalů kyslíkem, živinami a anabolickými látkami, což má za výsledek napumpované svaly živinami a vede k masivnímu objemu.

Kromě synergické kombinace účinných látek podporujících vznik oxidu dusnatého v organismu je NO Compromise doplněn o předtréninkové stimulanty kofein, tyrosin a speciální látku capsaicin, díky kterým získáte potenciál pro trénink bez kompromisů. Capsaicin je proslulý alkaloid odpovědný za pálivý dojem v papričkách, který prohřívá organismus, působí stimulačně, podporuje termogenezi a má silný analgetický účinek (snižuje bolest).

Získejte objemné svaly s NO Compromise!

Působením NO Compromise dochází ke zvýšenému krevnímu oběhu, díky kterému je zatěžovaná pracující svalová buňka zásobena živinami a kyslíkem. Zároveň dochází k rychlejšímu odplavování škodlivých metabolitů, které vznikají při svalové práci, a tím také dochází k lepší regeneraci.

Používejte NO Compromise a získejte napumpovanější svaly disponující větší silou a rychlejší schopností regenerace.

Co jsou NO boostery?

NO boostery jsou produkty založené na látkách, které se uvnitř těla přeměňují na oxid dusnatý, který má v organismu člověka mnoho rolí. NO je chemická sloučenina, která vzniká při přeměně argininu na citrulin malát, a to prostřednictvím procesu zvaného syntáze oxidu dusnatého. V organismu člověka mimo jiné působí tzv. vazodilataci – uvolnění a rozšíření cév, pro tuto vlastnost jsou produkty obsahující oxid dusnatý kulturisty vyhledávané. Díky NO boosterům získáte napumpované svaly živinami a podpoříte jejich růst.

Proč používat NO boostery?

Díky zvýšenému krevnímu oběhu se do pracujících svalů dostávají aminokyseliny, glukóza, kreatin a další látky podporujících svalový růst. Navíc díky působení oxidu dusnatého a zvýšenému krevním oběhu dochází k rychlejšímu odplavování škodlivých metabolitů, které vznikají při svalové práci, a tím také dochází k lepší regeneraci.

Rozhodněte se pro NO Compromise, který Vám díky synergické kombinaci látek zajišťujících stimulaci produkce NO v kombinaci s prohřátím (díky capsaicinu) a nastartováním organismu před zátěží (tyrosin a kofein) poskytne potenciál pro trénink bez kompromisů a napomůže k zvýšenému objemu svalů!

V 1 dávce dostanete 1 g argininu, 3 g AAKG, 1 g citrulin malátu, 25 mg gynostemmy, 100 mg kofeinu a 1 g tyrosinu.

Doporučené dávkování:

* 5 - 7 kapslí 30 minut před tréninkem

Nutriční hodnoty: v 1 cps

L-arginin-alfa-ketoglutarát 428,5 mg
L-arginin báze 142,8 mg
L-citrulin malát 142,8 mg
L-tyrosin 142,8 mg
kofein 14,3 mg
extrakt z plodů papriky 14,3 mg
extrakt Gynostemma pentaphyllum 3,5 mg

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').