NaNO Vapor

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

NaNO Vapor je navržen tak, aby obsahoval klinicky ověřené množství klíčových účinných látek, které vědci ve svých výzkumech potvrdili jako skutečně funkční. NaNO Vapor je vytvořen za účelem výrazné podpory každého sportovce.

NaNO Vapor

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
477. g Ovocný punč Ovocný punč 1323 Kč 1323 Kč

Popis produktu

NaNO Vapor je rychle účinkující a extrémně účinná NO předtréninková formule.

Berte Nano Vapor jako ideální předtréninkový přípravek "vše v jednom", který nemá konkurenci a bez něhož už nikdy nebudete chtít cvičit.

Pozor! NaNO Vapor je produkt s extrémně silnými účinky.

Doporučené dávkování:

-pro vyzkoušení tolerance na NaNO Vapor doporučujeme nejprve užít 1 odměrku (12 g) NaNO Vapor se 120 ml vody 30 minut před tréninkem
-poté zvyšte dávku na 2 - 3 odměrky rozmixované s 240 - 350 ml vody
-neužívejte více jak 3 odměrky denně

Nutriční hodnoty: ve 12g


energetická hodnota 168 kJ/40 kcal
bílkoviny 0 g
sacharidy 3 g
cukry 0 g
tuky 0 g
vitamín C 45 mg
vitamín B6 0,39 mg
vitamín B12 1 mcg
vápník 200 mg
Pump and Performance Complex
L-citrulin malát 2667 mg
beta alanin (jako CarnoSyn) 1067 mg
quercetin 67 mg
Cell Volumization and Growth Matrix
kreatin monohydrát 1667 mg
taurin 1000 mg
kyselina asparagová 1000 mg
Energy and Focus Complex
kofein bezvodý 130 mg
L-theanin 50 mg

Složení:
-glukózové polymery, přírodní a přírodně identické aroma, uhličitan vápenatý, acesulfam K, sukralóza, FD&C červeň #40

Upozornění:
Tento produkt je určen výhradně mužům a není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí (především nemocí srdce, centrálního nervového systému, močového ústrojí, oparu apod.) nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Obsahuje kofein, proto není vhodný pro registrované sportovce! Před užíváním si pozorně přečtěte návod a řiďte se instrukcemi! Není určen pro děti! Dodržujte dostatečný pitný režim! Není určeno pro osoby trpící cukrovkou nebo pro osoby se sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Ihned přerušte užívání a volejte lékaře, jestliže se u vás objeví kožní vyrážka nebo jiná alergická reakce! Nevystavujte přímému slunci! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců!

Před každým otevřením nechejte produkt alespoň 15 sekund v klidové poloze! Nenechávejte nádobu otevřenu déle než 30 sekund a vždy se ujistěte, že je pečlivě uzavřena! Přesně se řiďte návodem a důkladně se seznamte s touto etiketou!

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').