NaNO Vapor (150cps)

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

NaNO je molekulární svalová pumpa. Předtréninkový matrix, který rozpálí Vaše svaly, NaNO technologie zaručuje okamžitý nástup účinku. Díky hlavním výhodám, kterých bylo dosaženo na poli vědy z oblasti bodybuildingu, už nemusíte déle čekat, až Vás oxid dusíku tzv. nakopne. Jednička v oblasti bodybuildingu - nanomolekulární technologie rapidní exploze™ iniciuje difúzi během pouhých 9 sekund. Tato technologie je silou, která je díky firmě MuscleTech™ uváděna do pohybu za pomoci převratné receptury přípravku NaNO Vapor™, nejrychlejšího tryskového systému na bázi oxidu dusíku na světě.

NaNO Vapor (150cps)

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
150 cps 1354 Kč 1354 Kč

Popis produktu

Přípravek NaNO Vapor™ reprezentuje zásadní technologický převrat v oblasti potravinových doplňků na bázi oxidu dusíku, a to vyzbrojením pomocí síly nanočástic. Tým výzkumníků firmy MuscleTech se porozhlédl po světových autoritách v oblasti nanočástic, čímž odsunuli do minulosti jiné podobné přípravky. Díky spolupráci byla průmyslově vyrobena nejúčinnější receptura, na níž je založen přípravek NaNO Vapor™. Tato převratná receptura využívá proces nanodifúze. Tato technologie aktivně redukuje účinnou látku tak, aby se vytvořila přesná dávka o velikosti dvou tisícin milimetrů, tedy dvou mikronů, což je asi padesátkrát méně, než je průměrná tloušťka lidského vlasu.

Doporučené dávkování:

-nejprve užívejte 3 kapsle po dobu jednoho dne, a to 30 - 45 minut před tréninkem
-poté zvyšte dávku na 6 kapslí a užívejte 30 - 45 minut před tréninkem
-neužívejte víc jak 6 kapslí během 24 hodin

Nutriční hodnoty: v 6cps

NaNO Vapor Hardcore Pro Proprietary Blend 3,575 mg

Vasoprime
L-arginin 3000 mg
L-arginin HCl 50 mg
alfa ketoglutarát 15 mg


Infernogen
kofein bezvodý 300 mg
L-karnitin tartrát 10 mg


Anaphex
L-leucin 20 mg
L-isoleucin 10 mg
L-valin 10 mg


Neuro AMP
taurin 100 mg
inosin bezvodý 10 mg


AnaCell
L-tyrosin 20 mg
inositol 10 mg


MyoGF
L-fenylalanin 10 mg
L-histidin 10 mg


Složení:
-L-arginin, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropyl celulóza, kofein bezvodý, fosforečnan vápenatý, potah: (hydroxypropylmetyl celulóza, polydextróza, barviva: dioxid titaničitý, oxid železitý černý, oxid železitý červený, oxid železitý žlutý; mastek, maltodextrin, (obsahuje gluten), středně větvené triglyceridy, karboxymetyl celulóza, dextróza monohydrát, křemičitan draselný, sójový lecitin), karboxymetyl celulóza, polyvinyl-polypyrrolidon, kyselina stearová, (obsahuje sóju), taurin, stearát hořečnatý, dioxid křemičitý, L-arginin hydrochlorid, L-leucin, L-tyrosin, alfa ketoglutarát, L-karnitin tartrát, L-isoleucin, L-valin, inosin bezvodý, inositol, fenylalanin, L-histidin, sladidla (acesulfam K)

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').