MyoFusion Elite

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Revoluční přípravek obsahující 25 gramů vysoce účinné směsi 4 bílkovinných zdrojů. Protein, jakožto základ Vašeho jídelníčku, pomáhá podporovat obnovu a budování svalové hmoty.Nový protein od Gaspari Nutrition patří mezi absolutní špičku v této kategorii doplňků pro sportovce. Pokud jste příznivci lahodných, krémových, doslova až pudinkových proteinových přípravků, pak je MyoFusion Probiotic právě pro Vás. Doporučujeme ho mixovat v šejkru, protože má hustší konzistenci.

MyoFusion Elite

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
1841 g Čokoláda Čokoláda 1633 Kč 1633 Kč
1841 g Vanilka Vanilka 1633 Kč 1633 Kč
1841 g Jahoda Jahoda 1633 Kč 1633 Kč

Popis produktu

obsahuje pouze kvalitní zdroje bílkovin - syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát, micelární kasein
v každé dávce 25 g bílkovin
-vysoký obsah aminokyselin BCAA v každé dávce
-neobsahuje lepek ani syntetická barviva

Navíc je MyoFusion Elite obohacen novou technologií o skvělou příchuť nápoje. MyoFusion Elite je nadčasovým pokračováním produktu MyoFusion, který byl vyhlášen jako jeden z nejlepších proteinových nápojů z celého světa. Chutná báječně, jedna dávka Vám dodá do těla 25 gramů bílkovin s přídavkem BCAA. Technologie nadřazenosti chuti podpořená vyživovací formulí zajišťuje, že budete s netrpělivostí očekávat každou další dávku.

Doporučené dávkování:

rozmíchejte 1 odměrku (35 g) MyoFusion Elite Protein Series v 240 ml vody

Nutriční hodnoty: ve 100g


energetická hodnota 1736,4 kJ/408,6 kcal
bílkoviny 71,43 g
sacharidy 11,4 g
cukry 2,86 g
tuky 8,57 g
nasycené mastné kyseliny 2,86 g
vláknina 0 g
sodík 0,26 g
vápník 542,9 mgSložení:

MyoFusion Elite Protein Blend (syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát, micelární kasein), Amino Blend (taurin, glycin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin), částečně hydrogenovaný sójový olej, glukózové polymery, kaseinát sodný, fosforečnan draselný, polysorbát 60, monoglycerid, přírodní a přírodně identické aroma, celulózová guma, xanthanová guma, karagenan, pro příchuť jahoda: prášek z červené řepy sójový lecitin, kyselina citronová, sladidla (acesulfam K, sukralóza)

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').