MYO-​BLITZ-Coleman

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

MYO-BLITZ™ Pre Workout, 240 g, 30 servings,the ultimate pre-training muscle builder - dokonalý, vysoce koncentrovaný předtréninkový suplement na budování svalů, jehož cílem je razantně zvýšit intenzitu vašeho tréninku.

MYO-​BLITZ-Coleman

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
240. g Ovocný punč Ovocný punč 1172 Kč 1172 Kč

Popis produktu

dodá vašemu organismu čistou, vysoce intenzivní energii a umožní maximální soustředění
- nenavozuje nežádoucí stavy nervozity či úzkosti
- neobsahuje geraniové složky, které zužují cévy a mohou tlumit výkonnost
- obsahuje špičkové moderní složky na podporu budování svalstva a jeho regeneraci:
HICA (leucic acid neboli alpha-hydroxy-isocaproic acid) - výrazným způsobem zvětší čistou
svalovou hmotu, zabrání přetrénování a zmírní DOMS (opožděnou bolest svalů po předchozí
svalové námaze)
kreatin glukonát- vynikající vstřebatelnost, biodostupnost a tvorba ATP
- posíleno o astragin, který zvětšuje tvorbu oxidu dusnatého a vyvolá tím neskutečné
napumpování svalů. Astragin rovněž zlepšuje vstřebatelnost vitaminů, minerálů, glukózy a
aminokyselin a zvyšuje tvorbu ATP
- obsahuje l-citrulin, který zlepšuje tvorbu NO a průtok krve a který je ještě účinnějším
potenciátorem tvorby oxidu dusnatého než arginin.
- podporuje spalování tuku
- neobsahuje žádný cukr, má velmi nízký obsah karbohydrátů

dávkování:
K dosažení maximálních výsledků je nejlepší užívat Myo-Blitz na lačný žaludek, přibližně 30 minut před tréninkem. 1 odměrku smíchejte se 180ml vody či jiného nápoje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

muscle building redefined
nová definice budování svalů

hovoří Ronnie Coleman, osminásobný Mr. Olympia

"Celý svůj život se snažím být nejlepší, chci vynikat a vítězit. Během své sportovní kariéry jsem byl známý jako největší a nejsilnější kulturista na světě, a to díky tomu, že jsem se neustále snažil být lepší, než ti, kteří na soutěžním pódiu stáli vedle mě. Svým výkonem jsem přepsal definici kulturistiky a význam tréninkové intenzity a teď jsem zde od toho, abych vytvořil novou definici opravdového předtréninkového suplementu na budování svalů.

Jsem nesmírně rád, že vám můžu představit Myo-Blitz: nejsilnější předtréninkový "muscle builder" na světě. Myo-Blitz je vymyšlen a vytvořen tak, aby poskytl maximální možnou dávku čisté, intenzivní energie a neskutečnou mentální koncentraci, a to vše beze složek, které způsobují stahování cév a ničí tak vaše napumpování. A co je nejdůležitější - Myo-Blitz zaplaví vaše tělo synergickou směsí nejsilnějších známých složek na budování svalů, za vším navíc stojí vědecký výzkum, vysoká účinnost a kvalitní výsledky jsou proto předem zaručeny.

Chcete vypadat jak bodybuilder a zvedat brutální váhy? Pojďte teda na to! Přišel čas budovat pořádné svaly. Ať Myo-Blitz pomůže i vám stát se legendou. Přeju hodně úspěchů!"


důležité otázky a odpovědi:

1.) Jak MYO-BLITZ™ funguje?
MYO-BLITZ™ je dokonalý, vysoce koncentrovaný předtréninkový suplement na budování svalů, jehož cílem je razantně zvýšit intenzitu vašeho tréninku. Citrulin nádherně napumpuje vaše svaly. Dobré napumpování je důležité pro roztažení fascií (pojivové tkáně , které tvoří obal svalů) okolo každého svazku svalových vláken, což umožňuje svalům růst. Navíc je MYO-BLITZ™ posílen o Astragin™, který prokazatelně zvyšuje produkci NO, což ještě více umocňuje vaše napumpování. Astragin™ také podporuje absorbci vitaminů, minerálů, glukózy a aminokyselin, čímž se další složky tohoto výrobku stávají ještě účinnějšími. Během vašeho sportovního výkonu je soustavně dodávána síla a vytrvalost, zejména díky zvýšené tvorbě ATP. Produkci ATP výrazně podporuje kreatin glukonát, který má rovněž skvělou vstřebatelnost a biodostupnost. Pro ještě větší přísun energie jsou přidány složky jako kofein či synefrin, které způsobí efekt podobný jako při užívání ECA stack, a pro pocit celkové pohody je přidán tyrosin a glukoronolakton. V neposlední řadě, α-HICA stimuluje mTOR a zvětšuje tak čistou svalovou hmotu, rovněž minimalizuje pocit přetrénování a snižuje DOMS (delayed onset muscle soreness).

2.) Kolik kofeinu obsahuje MYO-BLITZ™?
Přibližně 200mg v odměrce.

3.) Je možné užívat společně s MYO-BLITZ™ i nějaký spalovač tuku?
Spalovače tuku obvykle obsahují kofein a další stimulanty. MYO-BLITZ™ obsahuje kofein a synefrin, proto je třeba zjistit, kolik kofeinu obsahuje váš fat burner. Předávkování kofeinem se zpravidla může projevit při množství nad 300mg. Doporučujeme proto oddělit konzumaci MYO-BLITZ™ a spalovače tuku přibližně tříhodinovým časovým odstupem a žároveň brát v potaz obsah stimulantů ve vašem fat burneru.

4.) Cvičím-li dvoufázově, můžu vzít dávku MYO-BLITZ™ před každým z těchto dvou tréninků?
Maximální dávka je dvě odměrky v průběhu 24 hodin. Cvičíte-li dvakrát denně, doporučujeme vzít druhou odměrku alespoň o 5-6 hodin později než tu první.

5.) Mám užívat MYO-BLITZ™ i ve dnech, kdy netrénuju?
Není potřeba užívat MYO-BLITZ™ ve dnech, kdy netrénujete. Nicméně, někdo může chtít zvýšit svou energii, udržet vysoký přísun kreatinu či dodat tělu α-HICA i ve dnech, kdy netrénuje.

6.) Co znamená fráze "assessing your tolerance (určit/posoudit snášenlivost)", která je uvedena na etiketě MYO-BLITZ™?
MYO-BLITZ™ obsahuje kofein a synefrin - stimulanty, na které reaguje každý organismus jinak. Někdo je na ně citlivý, jiný ne. Fráze "posoudit snášenlivost" se týká právě reakce vašeho organismu na stimulanty. Začněte dávkovat půl odměrkou. Pak uvidíte, je li potřeba dávku navýšit na celou odměrku.
Někteří jedinci potřebují k dostatečnému nárůstu energie, zlepšení koncentrace, síly, vytrvalosti a napumpování celou odměrku, zatímco jiným bude stačit půlka.

7.) Je třeba MYO-BLITZ™ cyklovat?
Po 12 týdnech užívání doporučujeme na 4 týdny vysadit. Váš organismus si totiž časem může na některé látky zvyknout natolik, že k dosažení požadovaného výsledku je třeba navýšit dávku. Je to tak například s kávou. Po určité době pravidelné konzumace již tradiční jeden šálek nemusí stačit. Vysazení MYO-BLITZ™ na dobu 4 týdnů by mělo zabránit, aby si vaše tělo příliš navyklo na obsažené látky, čímž se maximalizují účinky výrobku.

každé balení výrobku MYO-BLITZ obsahuje vzorek (1 dávku) výrobku RESURRECT-P.M.

Hovoří Ronnie Coleman, osminásobný Mr. Olympia:

MY LEGEND CONTINUES ...

moje legenda pokračuje

Kulturistika a její fandové toho pro mě hodně udělali a je načase jim to oplatit.

Ronnie Coleman Signature Series je značka sportovní výživy postavená na stejných základech, s jakými jsem budoval svoji postavu: 100% oddanost a nadšení bez možnosti jakýchkoliv úlev, výmluv, ošizení či odfláknutí. Proto zde nenajdete žádné zbytečné či podřadné směsi a složky a produkty jsou výsledkem obrovské píle a nezdolné vůle splnit můj závazek - vytvořit nejúčinnější dostupné formule.

Ty jsou sestaveny pro aktivní jedince, kteří berou své sportovní úsilí naprosto vážně a vyžadují pouze suplementy nejvyšší kvality s cílem dosáhnout své touhy mít impozantní postavu tvořenou čistou svalovou hmotou. Jsem si vědom toho, že na světě je milion různých suplementů a narovinu říkám, že ty moje možná pro vás nebudou vhodné - zejména pokud hledáte levné a krátké "nakopnutí" před tréninkem nebo si myslíte, že přes noc naberete několikanásobek své stávající svalové hmoty. V takovém případě moje výrobky rozhodně nejsou určeny pro vás. Na druhou stranu, jste-li člověk, který se nespokojí s malými cíli a malými pokroky, tak vám zde nabízím přesně to, co hledáte.

Bodybuilding a fitness je životní styl a moje značka je určena těm, kteří jej vyznávají. Do fitka chodíte proto, abyste měli větší svaly a přesně od toho jsou tu i mé výrobky.


Je načase pořádně zvednout laťku ....


"The Only SUPPLEMENTS Good Enough To Have My Name On Them"
ty jediné suplementy, které jsou dostatečně dobré na to, aby nesly moje jméno

Nutriční hodnoty: ve 30g

energetická hodnota 8 kcal
sacharidy 2 g
cukry 0 g
vitamín B6 2 mg
Thiamin 1,5 mg

vitamín B12 6 mcg
niacin 15 mg
kys. panthotenová 6 mcg
Myo-Blitz Propriatory Blend 6 g
3X-treme Energy Shock

L-Phenylalanine, L- Taurin, L- Tyrosin, Glucorunolactone, kofein, extrakty (Citrus Aurantium (synefrin), Schizandra)
3X-Pansion & Recovery Matrix

Kreatin (L-Creatine, Creatine glukonát), L-citrulyn, HICA&AstraGin (kořen)


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').