Mutant Mass Gainer

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Mutant Mass je gainer, byl sestaven ve spolupráci s výhradně tvrdě cvičícími atlety, kteří požadují sílu, absolutní velikost a maximální výkon. Mutant Mass gainer obsahuje v každé dávce 26 g bílkovin z deseti různých, postupně se uvolňujících zdrojů a 85 g sacharidů – všechno, co Vaše svaly potřebují k okamžitému růstu.

Mutant Mass Gainer

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
6800 g Čokoláda Čokoláda 2088 Kč 2088 Kč
6800 g Vanilka Vanilka 2088 Kč 2088 Kč
6800 g Cookies Cookies 2088 Kč 2088 Kč

Není skladem


Popis produktu

Mutant Mass byl vyvíjen přes 2 roky a je založen na důkazech vědy. Ještě důležitější je, že právě skončilo testování v posilovnách na skutečných atletech. Výsledek? Pokud jednou denně přidáte jednu dávku Mutant Massu ke své obvyklé stravě, můžete přibrat až 2,5 kg čistých svalů a během dalších 14 dnů zvýšit svůj bench-press o 5 – 10 kilogramů! To není raketová věda, to pouze Mutant Mass dělá svoji práci!

Trávení, absorbce, zvyšování příjmu kalorií – Mutant Mass umí všechno způsobem, jaký jste ještě nezažili! 92 % všech trénujících nikdy nezíská hmotu, kterou by chěli. Mutant Mass byl vytvořen za jediným účelem – nárůst čisté hmoty. Jeho vzorec složení je světelné roky před tím, co dnešní gainery nabízejí.

Mutant Mass přichází jako jedinečný weight gainer! Mutant Mass obsahuje 10 různých proteinových složek, které dodají Vašemu tělu ohromné spektrum aminokyselin aktivujících ještě větší svalový růst. Tato patentovaná technologie je vytvořena k protlačení většího množství využitelného proteinu do svalu tak, aby postupně zaplavila Vaše svaly vlnou di, tri a oligopeptidových aminokyselin.

Mutant Mass je o nabírání skálopevných svalů – a spousty! Budování svalů vyžaduje správný mix proteinů ke zvětšení svalové tkáně a její regeneraci. Protein musí být ušetřen toho, aby byl plýtván pro potřeby tělesné energie, protože svaly vyžadují masivní infúzi čistých kalorií k tomu, aby nahradily svalový glykogen vyčerpaný během těžkého tréninku.

Dávkování:
1 dávka = 2 odměrky, užijte po tréninku, ihned až vychladnete a jste schopi trávit. V netréninkové dny 1 dávku mezi dopolední svačinku a oběd.

Nutriční hodnoty: ve 130g (2 odměrky)

•energetická hodnota 525 kcal
•bílkoviny 26 g
•sacharidy 85 g
•cukry 15 g
•tuky 9 g
•cholesterol 30 mg
•sodík 180 mg
•draslík 700 mg

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').