Creatine Creapure

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Creatine Creapure představuje exkluzivní produkt s garantovanou čistotou vyrobený v Německu. Je mikronizovaný, to znamená, že má velmi jemnou strukturu krystalů (instantní prášek). Výsledkem Creatine Creapure je maximální využitelnost, která v kombinaci s prvotřídní kvalitou zajišťuje vynikající výsledky. Creatine Creapure je superinstantní 100 % kreatin monohydrát.

Creatine Creapure

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
500. g 909 Kč 909 Kč

Popis produktu

Při přeměně sacharidů a tuků v těle se získává energie, avšak tuto energii nelze vložit bezprostředně do organismu. Uvolněná energie se ukládá a slouží k tvorbě adenosintrifosfátu, neboli ATP. Při štěpení molekuly ATP se získá uložená energie zpět, přesně tam, kde je právě potřebná, například pro umožnění svalové kontrakce. Energie pro svalovou kontrakci pochází tedy vždy z ATP. Jestliže je tělo vystaveno intenzivnější zátěži, potřebuje přirozeně i více ATP. Ten se však po určité době zátěže nemůže dosti rychle a v dostatečném množství tvořit. Pro tuto situaci existuje nouzová zásoba v podobě kreatinfosfátu, který je složen z kreatinu a ATP. Štěpí-li se, je opět k dispozici ATP. Velikost zásoby záleží na tréninkovém stavu, druhu svalů a především na přísunu kreatinu.

Jak již bylo zmíněno, přísunem Creatine Creapure se zvyšuje hladina kreatinu v těle, a tím se podpoří tvorba kreatinfosfátu. Kreatinfosfát je důležitou zásobárnou energie ve svalových buňkách. Vzhledem k mikrojemné struktuře je obzvláště dobře vstřebatelný. Multipower Creatine Creapure je superinstantní a optimálně rozpustný. Není vhodný pro děti a mladistvé.

Význam kreatinu:

-přiberete pouze čistou svalovou hmotu
-zvyšuje výkonnost a sílu
-poskytuje okamžitý zdroj energie
-stimuluje tvorbu svalové hmoty
-napomáhá přeměňovat tuk na energii
-urychluje regeneraci po výkonu
-zajišťuje lepší hydrataci buněk, a tím zlepšuje podmínky pro transport živin

Doporučené dávkování:

-do 90 kg váhy dávkujte Creatine Creapure: první týden 2krát 5 g denně
-následně po dobu 3 - 5 týdnů maximálně 2 g denně
-nad 90 kg váhy dávkujte Creatine Creapure: první týden 4krát 5 g denně
-následně po dobu 3 - 5 týdnů maximálně 2 g denně
-po této 4 - 6týdenní kúře následuje několikatýdenní pauza
-porci rozmíchat ve vodě nebo v ovocné šťávě

Nutriční hodnoty: ve 100g
energetická hodnota < 50 kJ/12 kcal
100 % Creapure kreatin monohydrát 100 g

Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').