Modern Bcaa+

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Modern BCAA + pomáhá udržet svalovou hmotu během fyzické námahy a nízkokalorické diety, zvyšuje sílu a vytrvalost a také výkonnost při extrémních situacích jako je velmi intenzivní trénink nebo trénink za vysokých teplot.Jsou nezbytné pro nárůst svalové hmoty, kromě toho tvoří více než 35% aminokyselin obsažených ve svalech.

Modern Bcaa+

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
535. g Meloun Meloun 1179 Kč 1179 Kč

Popis produktu

Během pravidelných fyzických tréninků, ať už silových či vytrvalostních,může tělo přejít do stavu katabolismu – svalová tkáň se rozkládá. Pokud se toto stává, musíš doplnit svoji dietu o BCAA. Modern BCAA pomáhá udržet svalovou hmotu po dobu fyzické námahy a nízkokalorické diety, zvyšuje sílu a vytrvalost a také výkonnost při extrémních situacích jako je velmi intenzivní trénink nebo trénink za vysokých teplot.

Rozvětvené aminokyseliny jsou jednou z nejdůležitějších složek diety každého sportovce. Jsou nezbytné pro nárůst svalové hmoty, kromě toho tvoří více než 35% aminokyselin obsažených ve svalech. Bohužel organismus není schopen rozvětvené aminokyseliny vytvářet sám, proto musí být doplňovány.

BCAA hrají mnoho zásadních rolí v metabolismu svalové hmoty – mají bezprostřední vliv na její nárůst, zabraňují jejímu rozpadu v době intenzivního tréninku a hladu, znamenají efektivní zdroj energie, značně urychlují regeneraci. Modern BCAA je směs třech nezbytných aminokyselin: L – izoleucinu, L- leucinu, L-valinu

Díky speciální technologii Instant Dispersion Technology byl získán produkt, který se rozpouští mnohem snadněji než doposud. Zapomeň na nerozpuštěné hrudky prášku na stěnách šejkru. Všechny složky se dokonale rozpustí a vstřebají.

USP Modern BCAA užívejte pro:

-ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
-podporu novotvorby svalové hmoty
-pro obnovu energetických zásob
-pro podporu svalové síly
-posílení imunitního systému
-zvyšení výkonnosti a odolnosti
-navození pozitivní dusíkové bilance
-podporu tvorby kolagenu v chrupavčitých tkáních

Doporučené dávkování.

-1lžička (5g) rozmíchané do vody džusu nebo sportovního nápoje cca 60-30min před a také po výkonu.

Nutriční hodnoty: v 17g

Sodium 120mg
Potassium 100mg

Proprietary Blend 15g
Micronized L-Leucine, Micronized L-Isoleucine, Micronized L-Valine, L-Alanyl-LGlutamine (Sustamine™)

Electrolyte Blend 654mg
Sodium Citrate, Potassium Chloride

Upozornění:
-Potravina určená pro zvláštní výživu- vhodná pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').