Mega BCAA 6000 Powder

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Mega BCAA 6000 Powder 454 g - BCAA patří k nejdůležitějším aminokyselinám v lidském těle, chrání svalové bílkoviny před rozkladem během a po tréninku. Dostatečným přísunem rozvětvených aminokyselin dochází k zabránění katabolických procesů a k aktivaci anabolismu.

Mega BCAA 6000 Powder

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
454. g Citrón Citrón 634 Kč 634 Kč

Popis produktu

BCAA patří k nejdůležitějším aminokyselinám v lidském těle. Kromě toho, že si je tělo nedokáže vyrobit, a tím patří mezi 8 esenciálních aminokyselin, jsou to právě tyto aminokyseliny, které chrání svalové bílkoviny před rozkladem během a po tréninku. Dostatečným přísunem rozvětvených aminokyselin dochází k zabránění katabolických procesů a k aktivaci anabolismu. Díky Mega BCAA 6000 je v této chvíli možné tyto procesy ovlivnit ješte účinněji!

Podle nejnovějších studií má právě L-Leucin nejsilnější anabolické účinky mezi rozvětvenými aminokyselinami. Mega BCAA 6000 od Mega Pro zohledňuje tento poznatek a přináší tak silnou anabolickou recepturu pro seriozní kulturisty a silové sportovce. BCAA patří k nejdůležitějším aminokyselinám v lidském těle. Kromě toho, že si jejich tělo nedokáže vyrobit, a tedy patří mezi osm esenciálních aminokyselin, jsou to právě tyto aminokyseliny, které chrání svalové bílkoviny před rozkladem během a po tréninku. Dostatečným přísunem rozvětvených aminokyselin dochází k zabránění katabolických procesů pokud aktivaci anabolismu. Díky Mega BCAA 6000 je nyní možné tyto procesy ovlivnit ještě účinnější!


Doporučené dávkovaní :
-Zamíchejte 2 čajové lžíce (cca. 12g) do vody, džusu, proteinového nebo sacharidového nápoje.
-Používejte přednostně po tréninku, případně jednu dávku před tréninkem

Nutriční hodnoty: ve 12g ( jedna dávka)

L-leucin 3000mg
L-valin 1500mg
L-isoleucin 1500mg

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').