Mega Creatine

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

reatin je svalový energizér, který přímo zvyšuje výkon svalů a podporuje regenerační procesy. Zlepšuje silové i dynamické parametry výkonu. Výtečné výsledky s kreatinem dosahují kulturisté při zvyšování svalových objemů. Kreatin přirozeně podporuje růst čisté svalové hmoty a nepřímo též snížení hladiny podkožního tuku. Široce užíván i v lékařství, pomáhá kardiakům, osobám s akutními dechovými potížemi a lidem v energetické krizi. Kreatin není návykový nebo toxický ani při větších dávkách.

Mega Creatine

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
250 cps 845 Kč 566 Kč

Popis produktu

Kreatin je přírodní, tělu vlastní látka, která společně s ATP (adenosintrifosfát) tvoří energii ve svalech. Tato energie je při svalové práci rychle vyčerpána a stačí jen na velmi krátkou dobu. Následně se opět obnovuje působením kreatinu. Suplementací kreatinu pomocí doplňků výživy zvýšíme kreatinové rezervy ve svalu a tím podstatně urychlíme tvorbu ATP energie. Díky tomu se znatelně zvyšuje sportovní výkon, síla a urychluje regenerace. Větší silové výkony a lepší regenerace znamenají i vynikající výsledky v budování svalové hmoty.

Kreatin monohydrát proniká do svalových buněk. Obsažená voda v molekule kreatin monohydrátu vede ke zvětšení objemu svalové buňky a zlepšení metabolických procesů uvnitř svalové buňky. Umožňuje tak celkové zlepšení svalové činnosti, dovolí trénovat déle a s větší intenzitou. Více kreatinu ve svalech znamená více energie ve formě ATP- hlavního zdroje energie pro svalovou práci. Svaly mají dostatek energie a nemusí ji získávat nežádoucím rozkladem vlastních svalových proteinů (katabolický děj). Působení kreatinu se pozitivně projevuje i v pohotovém naplňování svalových buněk svalovým glykogenem a omezuje vznik kyseliny mléčné. Svaly jsou větší, plnější a mají více energie.

Proč používat kreatin monohydrát jako doplněk výživy?

* prokazatelně zvyšuje nárůst síly a svalové hmoty
* zvyšuje výkonnost v silových, explozivních a silově rychlostních sportech
* urychluje regeneraci po tréninku či závodu
* stimuluje tvorbu svalového glykogenu
* má podpůrný efekt při odbourávání podkožního tuku
* snižuje celkový cholesterol a triglyceridy, zvyšuje HDL cholesterol

Doporučené dávkování:

* prvních 7 dní 3 tablety 2 - 4x denně, následně 3 tablety 1 - 3x denně řádně zapít vodou nebo ovocnou šťávou

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').