Maximum BCAA 240cps

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Maximum BCAA Syntho od jednoho z předních výrobců sportovní výživy Weider jsou extra silné aminokyseliny BCAA s obsahem dalších účinných látek. Každá kapsle obsahuje BCAA aminokyseliny v ideálním poměru 2:1:1 v celkovém množství 1200 mg, k tomu citran tridraselný, kyselinu alginovou a vitamín B6.

Maximum BCAA 240cps

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
240 cps 955 Kč 955 Kč

Popis produktu

Růst svalové hmoty je možný pouze za předpokladu tvrdého, intenzivního tréninku. Ovšem svaly nemohou růst, pokud dojde při tréninku k jejich devastaci. Po tréninku je reparace namožených svalů velmi důležitá. Ten, kdo zajistí před a po tréninku dostatečný přísun potřebných živin, dosáhne zcela jistě požadovaných výsledků. Mezi jedny z nejdůležitějších nutričních složek, které organismus potřebuje před a po tréninku, patří nepochybně BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) - L-leucin, L-isoleucin a L-valin. Sice se přirozeně vyskytují v některých potravinách (převážně živočišného původu), ale jejich přísun ve stravě je při častém, intenzivním tréninku nedostačující. BCAA představují účinnou ochranu svalové tkáně, podporují regenerační procesy v organismu a zlepšují příjem živin do svalových buněk.

Maximum BCAA Syntho obsahuje BCAA ve volné formě. Optimální poměr jednotlivých aminokyselin 2:1:1 (L-leucin : L-isoleucin : L-valin) zajišťuje vysoce efektivní působení a účinnost. Složka PTC zvyšuje transport kyslíku do svalových buněk a umožňuje zvýšení tréninkové intenzity. Citran tridraselný podporuje odbourávání kyseliny mléčné, která negativně ovlivňuje výkonnost a délku tréninku. Můžete tedy trénovat déle a s vyšší intenzitou. Poslední složkou je vitamin B6, který posiluje proteinovou syntézu. Užívejte MAXIMUM BCAA SYNTHO před a po tréninku a pocítíte skutečnou ochranu a regeneraci svých svalů.

Nutriční informace (2 dávky, 8 kapslí):

* energie - 23 kcal
* bílkoviny - 5565 mg
* sacharidy - < 1 g
* tuky - < 1 g
* L-leucin - 2400 mg
* L-isoleucin - 1200 mg
* L-valin - 1200 mg
* citran tridraselný - 1100 mg
* PTC (kyselina alginová) - 20 mg
* vitamin B6 - 3 mg

Složení:

* L-leucin, L-isoleucin, L-valin, citran tridraselný, želatina, stearát hořečnatý, kysličník křemičitý, PTC (kyselina alginová), pyridoxin HCl

Doporučené dávkování:

* užívejte 4 kapsle cca 30 minut před tréninkem a 4 kapsle ihned po tréninku

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').