Maxi Pro 90 %

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Kvalitu Maxi Pro 90% umocňuje nízký obsah sacharidů a minimální množství tuků pouze ve formě esenciálních mastných kyselin. Forma lecitinu posiluje nervovou soustavu, snižuje hladinu cholesterolu a podporuje spalování a odbourávání tuků. Metabolismus přijímaných proteinů příznivě ovlivňuje dodaná směs nejdůležitějších vitamínů.

Maxi Pro 90 %

Více pohledů

  • Maxi Pro 90 %
Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
2200 g Čokoláda Čokoláda 1043 Kč 1043 Kč
2200 g Banán Banán 1043 Kč 1043 Kč
2200 g Vanilka Vanilka 1043 Kč 1043 Kč
2200 g Jahoda Jahoda 1043 Kč 1043 Kč

Popis produktu

Vysokoproteinový nápoj mnoha vynikajících příchutí - je 90 % směsí lehce stravitelných proteinů.

Pomáhá všem sportovcům nejrůznějších disciplín zabezpečit dostatečný přísun bílkovin pro skvělé výsledky a je extrémně efektivní v období diety - redukce tuků a zachování svalové hmoty. Patří ke špičkovým výrobkům díky svému jedinečnému složení. Podporuje zvyšování hladiny růstového hormonu a maximální urychlení doby regenerace.

Jaké má složení a účinky?

Tvoří speciální kombinace dvou nejkvalitnějších zdrojů bílkovin – sójového izolátu a 80 % koncentrátu syrovátkového proteinu (Whey Protein Concentrate - WPC), který obsahuje všechny esenciální aminokyseliny s vysokým množstvím aminokyselin s rozvětveným řetězcem – BCAA. Je jich až 26 % z celkového množství obsažených aminokyselin. Svalová tkáň je tvořena celou jednou třetinou BCAA. Jejich dodávání ve formě doplňků stravy je nutné, protože v případě nedostatku svaly používají jako palivo vlastní aminokyseliny a dochází k nežádoucí devastaci vybudované svalové tkáně. Důležitý je u WPC minimální obsah mléčného tuku a mléčného cukru – laktózy, která je u mnohých konzumentů zdrojem zažívacích potíží. WPC obsahuje kromě hlavní bílkovinné frakce laktoglobulinu i své mikrofrakce (glykomakropeptidy, alfa-laktalbumin, imunoglobuliny a laktoferin), které mají v organismu specifické působení.
Má zvýšené množství aminokyseliny arginin napomáhající uvolňování růstového hormonu, který stimuluje syntézu svalů. Současně podporuje pálení tuků za uvolnění velkého množství energie. Dále posiluje zdraví šlach a úponů a je základem pro tvorbu kreatinu, který zlepšuje pracovní kapacitu svalu.
Sójový izolát je jedním z nejkvalitnějších rostlinných zdrojů bílkovin. Jeho aminokyselinové spektrum je tvořeno vysokým množstvím důležitých antikatabolicky působících aminokyselin BCAA. Sójový izolát obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací argininu a kyseliny glutamové, která namáhanému organismu umožňuje rychlejší odstranění únavy a zvyšuje výdrž při intenzivním tréninku. Další jeho vynikající vlastností je podpora zvýšené sekrece hormonu štítné žlázy, který urychluje metabolismus a tím zvyšuje pálení tuků. Obsahuje vysoký obsah isoflavonů, působících v organismu antioxidačně proti volným radikálům vznikajícím při svalové námaze. Snižují hladinu cholesterolu a podporují regeneraci.
Doporučené dávkování:

rozmíchejte 35 - 50 g (2 - 3 odměrky - polévk. lžíce) ve 250 ml vody nebo odtučněného mléka
v závislosti na typu fyzické aktivity konzumujte 1 - 3 dávky denně
nepřekračujte maximální doporučené denní dávkování


Nutriční hodnoty: ve 100g

energetická hodnota 1613 kJ/380 kcal
bílkoviny 89,1 g
sacharidy 4,6 g
tuky 0,6 g
vláknina 0,5 g


Profil aminokyselin: ve 100g

L-valin 4500 mg
L-isoleucin 4300 mg
L-leucin 7800 mg
L-lysin 6500 mg
L-methionin 1400 mg
L-fenylalanin 5400 mg
L-threonin 3600 mg
L-histidin 2700 mg
L-arginin 8000 mg


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').