Matrix 5.0

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Whey protein je za zenitem – nová proteinová anabolická formule MATRIX značí konec starých časů! MATRIX je nejnovější unikátní 75 % bioaktivní syrovátkový protein s revoluční koncepcí, která mu dává nesrovnatelnou výhodu před všemi ostatními proteinovými suplementy současnosti! Základní koncepce MATRIXu vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v nejoptimálnějším poměru vůči bílkovinám pomalým. MATRIX je posledním výkřikem vědy na poli proteinových suplementů, kromě svých účinků, kterými Vás dost možná překvapí, disponuje skvělou rozpustností a pestrou škálou velmi příjemných chutí!

Matrix 5.0

Více pohledů

  • Matrix 5.0
Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
2270 g Banán Banán 1679 Kč 1679 Kč
2420 g Čokoláda Čokoláda 1679 Kč 1679 Kč
2420 g Vanilka Vanilka 1679 Kč 1679 Kč
2270 g Jahoda Jahoda 1679 Kč 1679 Kč
2420 g Cookies Cookies 1732 Kč 1732 Kč

Není skladem


Popis produktu

revoluční průlom v oblasti kulturistiky - silný anabolický účinek, několikanásobně vyšší oproti klasickým formám "whey proteinů"
patentovaná bioaktivní směs MATRIX
základní koncepce MATRIXu vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v optimálním poměru, vůči pomalým bílkovinám - konkrétně 3:1
veškeré složky MATRIXu jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny, tím si zachovávají stejné vlastnosti jako naprosto čerstvá bílkovina
Věnujte nám 8 týdnů a dopřejeme Vám dramatický nárůst svalové hmoty! Revoluční koncepce MATRIXu vznikla na základě mnohaletého vývoje a jeho skladba vychází mimo jiné i ze struktury bílkoviny lidského mateřského mléka, a to jak z hlediska bioaktivity bílkoviny, tak z hlediska časové dostupnosti vstřebávaných aminokyselin. MATRIX je horkou novinkou na současném světovém trhu proteinových přípravků a je jednou z nejsilnějších legálních formulí pro růst svalové hmoty.

Jednotlivé příchutě se od sebe liší svojí hmotností +- ( 200g)
Proč je MATRIX Vaší nejlepší volbou?

Matrix je bioaktivní! Veškeré složky MATRIXu jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny (denaturovány) a zachovávají si své bioaktivní vlastnosti, které má pouze naprosto čerstvá bílkovina.
Matrix je několikanásobně účinnější! Ultimativní stravitelnost a silný anabolický účinek, který je několikanásobně vyšší oproti klasickým formám Whey proteinů.
Matrix má maximální anabolický potenciál! Poměr rychlých bílkovin vůči pomalým je v optimalizovaném poměru 3:1, což je naprosto stejné jako u bílkoviny lidského mateřského mléka. Tento poměr v kombinaci s glutaminovými peptidy nabízí ten nejsilnější anabolický potenciál pro lidský organismus!
Stačí zamíchat lžičkou! Samozřejmostí je instantní forma, obsah bílkovin 75 %.
Dávkování:

rozmíchejte jednu odměrku Matrixu ve 3 - 4 dcl vody
dávkujte 2 - 3x denně v závislosti na Vaší potřebě bílkovin
nejvhodnější doba pro dávkování Matrixu je bezprostředně ráno po probuzení, po tréninkové jednotce a večer před spaním
proteinová formule Matrix je instatní, stačí jen zamíchat lžičkou a chutná skvěle - GARANTUJEME!

Nutriční hodnoty: ve 100g

energetická hodnota 387 kcal
kalorie z tuku 48 kcal
sacharidy 9,7 g
bioaktivní protein* 74,2 g
tuky 6,5 g
nasycené tuky 3,2 g
vláknina 3,2 g
cholesterol 129 mg
sodík 484 mg
draslík 869 mg

Nutriční hodnoty: ve 31g

energetická hodnota 120 kcal
kalorie z tuku 15 kcal
sacharidy 3 g
bioaktivní protein 23 g
tuky 2 g
nasycené tuky 1 g
vláknina 1 g
cholesterol 40 mg
sodík 150 mg
draslík 270 mgŠtítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').