Mass-Tech 3,2 kg

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Mass-Tech Performance Series je výrobek s vyspělou a ověřenou recepturou, který je ideální především pro sportovce, kteří se snaží o nárůst kvalitní svalové hmoty a síly. Je založen na pokročilé receptuře, která byla vyvinuta renomovaným týmem výzkumníků firmy MuscleTech. Přípravek Mass-Tech Performance Series je vědecky vyvinutý, aby Vám pomohl zvýšit Vaši hmotnost, a to tak, že využívá špičkové hladiny anabolických hormonů tím nejúčinnějším způsobem. Konkrétně jde o hormon inzulín, který doslova nabudí výživné látky ve Vašich svalech. Základní funkcí přípravku Mass-Tech Performance Series je zaručit Vám takové výsledky, které s žádným jiným přípravkem nemůžete dosáhnout.

Mass-Tech 3,2 kg

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
3200 g Jahoda Jahoda 1558 Kč 1558 Kč
3200 g Čokoláda Čokoláda 1558 Kč 1558 Kč
3200 g Vanilka Vanilka 1558 Kč 1558 Kč

Popis produktu

Přípravek MASS-TECH® je nejvšestrannější produkt pro zvýšení tělesné hmotnosti, který je na trhu k dispozici. Můžete ho užívat pouze jedenkrát denně, popřípadě si dávku můžete rozdělit na dvě poloviny a užívat jej dvakrát denně. Nová účinná receptura přípravku dodává do lidského těla neuvěřitelných 1 170 kalorií, které jsou obsaženy ve formě vysoce kvalitního proteinu a rychle stravitelných karbohydrátů, a dále ve formě speciálních druhů tuků.

Receptura přípravku je využita nejlépe, pokud použijete následujícího postupu: Dávka přípravku na bázi proteinů je smíchána s 2 šálky odstředěného mléka. Tím se do lidského těla dopraví hmota (konkrétně 7 gramů) L-leucinu a 13 gramů BCAA (vybrané řetězené aminokyseliny). Tím dochází k pomoci, při níž je dodána energie vašim kosterním svalům. Zároveň dochází k uchovávání glykogenových zásob ve svalech. To pomáhá také snížit množství selhání účinků proteinu.

Mass-Tech Performance Series obsahuje sacharidový komplex s různými délkami řetězců, který vám zajistí postupné uvolňování energie při tréninku a tím bude šetřit glykogen uložený v játrech. Naopak nízký obsah cukru zajišťuje kvalitní váhové přírůstky s minimem podkožního tuků. Proteinová část Mass Tech Performance Series je tvořena vysoce kvalitním ultra a mikrofiltrátem syrovátkové bílkoviny, který je založen na aminokyselinách s různými délkami peptidických řetězců zajišťujících dokonalou anabolizaci ve svalech. Přípravek Mass-Tech ale nejenom zvyšuje hmotnost, nýbrž také dodává nezbytné výživné látky, které pak slouží jako potřebné palivo při Vašem tréninku.

-V denní dávce získáte 80 g proteinů, 13 g BCAA, 10 g kreatinu
-úplný výčet všech obsažených ingrediencí a jejich množství, žádné skryté či nejasné „proprietary blends“ směsi
klíčové složky obsaženy v řádném a účinném množství
-žádné zakázané látky uvedené na seznamu Světové antidopingové agentury (WADA)
-žádné zbytečné výplně a neúčinné substance
-více proteinu v dávce než u jakékoliv jiné látky sloužící k přírůstku hmotnosti
obsahuje více BCAA v jedné dávce než u jakékoliv jiné látky sloužící k přírůstku hmotnosti
-pomáhá doplnit zásoby glykogenu v lidském těle
-receptura byla vyvinuta tak, aby obsahovala nasycené omega tuky

Doporučené dávkování:
-Dejte 3 odměrky (1 dávka) do 7,5 až 8 dl studené vody nebo nízkotučného mléka. Míchejte v mixéru nebo shakeru po dobu 30 sekund a spotřebujte. Berte 1 dávku dle potřeby mezi jídly nebo po cvičení. Kombinujte s intenzivním cvičením a vyživovým programem.

Nutriční hodnoty: v 255g

energetická hodnota 1000 kcal
bílkoviny 63 g
sacharidy 168 g
cukry 8 g
tuky 9 g
kreatin monohydrát 10 g
L-leucin 5 g
L-alanin 3 g
Glycin 3 g
Taurin 2 g
nasycené mastné kyseliny 3 g


Složení:
Multi-Phase Carb Complex (Polymery glukózy, Isomatulósa, Ovesné otruby, Amarantu, Quinoa, Pohanka, Proso, Chia), Multi-Phase Protein System (Syrovátkový proteinový koncentrát, Kaseinát vápenatý, Vaječný albumin, Syrovátkový proteinový izolát, Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát), Omega-Rich Blend (Slunečnicový olej, Kukuřičný sirup, Kaseinát sodný, Mono a Di-glyceridy, Fosforečnan Di-draselný, Fosforečnan Tri-vápenatý, Sójový lecitin, Tokoferoly, MCT olej), Kakaový prášek (pouze čokoláda), Přírodní a umělé aroma, Celulózová guma, Acesulfam K, Sůl, Sukralóza, L-glutamin, L-isoleucin, L-valin. Obsahuje mléko, vajíčka, pšenici a sóju. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím také ořechy.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').