Lipo 6X NEW

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Produkt Lipo-6 X od společnosti Nutrex představuje ideální produkt pro muže i ženy, kteří chtějí zvítězit v boji proti tělesnému tuku. Díky svojí převratné technologii tekutých kapslí dosahuje produkt Lipo-6 X vynikající absorpce a velmi rychlých výsledků. Unikátní složky Lipo-6 X, které byly zkoumány z hlediska ztráty tělesné hmotnosti, zajistí rychlé a účinné spalování tuků, budou kontrolovat Vaši chuť k jídlu, zrychlí metabolismus a dodají energii, kterou potřebujete k překonání namáhavého dne.

Lipo 6X NEW

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
120 cps 1110 Kč 1110 Kč

Popis produktu

-průlom v oblasti snižování tělesného tuku
-technologie tekutých kapslí zajišťující okamžitou absorpci
-s obsahem synergicky působících látek, které byly vědecky zkoumány ve spojitosti se ztrátou tělesné hmotnosti
-velmi rychle, účinně a spolehlivě spaluje Lipo-6 X tuk, kontroluje apetit, dodává energii a zrychluje metabolismus
-nyní díky produktu Lipo-6 X můžete mít tělo, jaké jste vždy chtěli mít
-balení 120 kapslí na dobu 40 dnů

Tyto tekuté kapsle Lipo-6 X byly původně vyvinuty pro ženy, velmi účinně působí především v problematických partiích břicha, hýždí, boků a stehen. Mimo jiné, kapsle Lipo-6 X vytvářejí i silnou termogenezi, která vede k celkovému úbytku tělesného tuku.

Díky unikátní technologii a složení jsou kapsle Lipo-6 X doporučovány i mužům, kdy k největším úbytkům dochází v oblasti břicha, v dolní části zad a také u převisů na bocích. Také muži tedy brzy najdou v produktu Lipo-6 X nového spojence v boji za štíhlé a pevné tělo.

Pro své účinky byl zvolen Lipo-6 produktem roku v letech 2005, 2006 a 2007. Nyní přichází na trh novinka - Lipo-6 X.

Kdo je společnost Nutrex?

Nutrex Research je přední farmaceutická společnost se sídlem na Floridě, která byla založena za účelem přinášet na trh převratné a skutečně účinné produkty vysoké kvality. Jejich produkty vznikají na základě dlouhodobého výzkumu, testování a neméně důležitou částí jejich práce je také kladná odezva u zákazníků.

Jako první přinesla tato společnost na trh potravinové doplňky ve formě tekutých kapslí, které zajišťují velmi rychlou absorpci a tím také účinky. Jsou také první a jedinou společností na světě, která nabízí tzv. tekuté multifázové kapsle, což jsou vlastně dvě kapsle v jedné. Tímto převratným systémem zajišťují postupné a řízené uvolňování účinných látek, což je mnohem efektivnější než u běžných kapslí.

Charakteristika účinných látek:

Synefrin HCl (10 mg):
Synefrin je adrenergický amin, který výrazně urychluje metabolismus, zvyšuje tempo spalování tuků a potlačuje chuť k jídlu. Synefrin má také povzbuzující účinky na centrální nervový systém. Jeho mechanismus, alfa-1 adrenergický receptor, je mezi suplementy na redukci váhy naprostým unikátem. Alfa-1 receptor má hlavní roli u procesů spalování tuků, zejména v oblasti tukových tkání. Synefrin má schopnost prudce zvyšovat lipolýzu, tedy rozklad tuků na energii. Sekundárním výsledkem stimulace alfa-1 receptoru je kontrola chuti k jídlu, což vede k redukci příjmu kalorií. Čím méně kalorií Vaše tělo přijímá, tím více tuku se z těla vylučuje.

Kofein (100 mg):
Kofein je hojně využívanou součástí moderních spalovačů tuků. Kofein je přírodním stimulantem centrálního nervového systému a podporuje tvorbu energie v těle. U kofeinu byly zároveň prokázány kvality v oblasti spalování tuků a omezování chuti k jídlu. V dávkovacím množství 100 mg v kapsli by měl být kofein základem každého moderního spalovače tuků. Lipo-6 X využívá pouze přírodní dehydrovaný kofein, tedy tu nejčistší a nejúčinnější formu kofeinu.

Syntetické 99 % guggulsterony Z & E 1:1 (10 mg):
Guggulsterony jsou výtažky z byliny Commiphora mukul, u níž byly klinicky ověřeny schopnosti opětovně urychlovat metabolismus, který je zpomalován nedostatkem kalorií při dietách se sníženým příjmem karbohydrátů. Přestože většina studií byla zaměřena na schopnost snižování hladiny cholesterolu, byly prokázány také účinky v oblasti redukce váhy, a to díky zvýšené přeměně neaktivního hormonu štítné žlázy T4 na jeho aktivní část T3 v játrech. Další výzkumy ukazují, že guggulsterony jsou schopny stimulovat štítnou žlázu přímo, a to zvyšováním produkce TSH (hormon stimulující činnost štítné žlázy). Výzkumy ukazují, že tato vlastnost je způsobena dvěma konkrétními guggulsterony Z a E.

Guggulsterony, které se nacházejí v Lipo-6 X, jsou farmaceutické kvality. Většina ostatních spalovačů tuků využívá levné standardní guggulsteronové výtažky, které obsahují pouze 0,5 až 2 % guggulsteronů Z a E, zatímco Lipo-6 X zužitkovává nefalšovaných 99 % syntetických guggulsteronů Z a E.

Doporučené dávkování:

první dva dny užívejte 1 kapsli Lipo-6 X ráno a 1 kapsli Lipo-6 X odpoledne, po dvou dnech zvyšte dávku a užívejte 2 kapsle Lipo-6 X ráno a 1 - 2 kapsle Lipo-6 X odpoledne
každou dávku zapijte 200 - 300 ml čisté vody
pro lepší výsledky konzumujte Lipo-6 X asi 30 minut před jídlem, užívejte nejpozději 6 hodin před plánovaným spánkem
v žádném případě nepřekračujte maximální denní dávku 4 kapslí!
doporučujeme užívat Lipo-6 X v 8týdenních cyklech, po kterých následuje týdenní pauza
k dosažení nejlepších výsledků kombinujte přípravek Lipo-6 X s intenzivním cvičením a výživovým programem

Nutriční hodnoty: v 1cps

Citrus aurantium 100 mg
kofein bezvodý 100 mg
Coleus forskohlii 50 mg
guggulsterony 10 mg
bioperin 2,5 mg


Složení v 1 kapsli:
-glycerol, rostlinná celulóza, čištěná voda, sorbitan monooleát, dioxid titaničitý, bioperin

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').