Kre-Alkalyn CXT+

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Kre-alkalyn nové generace! Fúzní kombinace Kre-Alkalyn s kyselinou alginovou a kofeinem. Kre-alkalynový komplex nové generace, určený pro předtréninkovou stimulaci a maximální nárůst síly a výkonu. Účinek klasického Kre-Alkalyn je zesílen synergií kombinací kyseliny alginové a speciálního kávového extraktu.

Kre-Alkalyn CXT+

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
102 cps 863 Kč 863 Kč

Popis produktu

Kyselina alginová = zesílená ochrana Kre-Alkalyn během procesu vstřebávání!

Je všeobecně známo, že Kre-Alkalyn je speciálně upravená forma kreatin monohydrátu se stabilizovaným, tedy zásaditým pH na hodnotu 12. Důvodem této stabilizace je ochrana kreatinu před kyselým prostředím žaludeční sliznice, kde dochází k jeho znehodnocení. Kre-Alkalyn CXT+ jde v tomto ohledu ještě dále, a to díky obsahu kyseliny alginové. V žaludku vytváří kyselina alginová s žaludečními kyselinami specifický gel, který obalí povrch žaludku a dolní část jícnu. Kyselina alginová tak efektivně neutralizuje žaludeční kyseliny a pomáhá účinně chránit Kre-Alkalyn před znehodnocením. Dalším pozitivním účinkem kyseliny alginové je její očistný účinek, a to zejména v tlustém střevě, kde ze stěn pomáhá odstraňovat usazeniny.

155 mg kávového extraktu ve třech kapslích = stimulace jak má být!

Dříve nebylo možné společné využití kreatin monohydrátu a kofeinu. U výrobku Kre-Alkalyn CXT+ se však kombinace Kre-Alkalyn, kyseliny alginové a kofeinu stává jednoznačně silnou předtréninkovou synergií! Je to díky tomu, že Kre-Alkalyn je přeměňován na aktivní formu kreatinu ve svalech tzv. kreatinfosfát, takže nedochází na rozdíl od klasického kreatin monohydrátu prakticky k žádnému „zadržování vody“. Kreatinfosfát je následně využit jako zdroj energie pro daný silový výkon. Speciální kávový extrakt nepůsobí při dávkování těsně před výkonem diureticky, jak je tomu u dávkování v jiné denní době, ale díky zvýšené svalové a aerobní aktivitě působí s kreatinfosfátem jako stimulátor intenzivního výkonu. Jinými slovy to znamená, že Kre-Alkalyn CXT+ je nutné dávkovat těsně před tréninkem pro maximální silový výkon a svalovou pumpu.

Kre-Alkalyn® 1000 mg v každé kapsli = ideální základ pro tvorbu kreatinfosfátu!

Kre-Alkalyn® je ochrannou známkou pro kreatin monohydrát s pH vyšším než 12. Kre-Alkalyn® tak zaručuje maximální využitelnost a všechny pozitivní účinky kreatin monohydrátu pro maximální svalový růst. Kre-Alkalyn® nevyžaduje díky své 100 % čistotě a využitelnosti žádnou plnící fázi, žádné cyklování a k dosažení maximálního účinku stačí denní dávka 1,5 - 3 g.

Doporučené dávkování:

berte 3 kapsle Kre-Alkalyn CXT+ 30 minut před tréninkem, nebo silovým výkonem, zapijte dostatečně vodou
Kre-Alkalyn CXT+ dávkujte po dobu 6 týdnů, potom 2 - 4 týdny pauza


Nutriční hodnoty: ve 100 g


energetická hodnota 239 kJ/56 kcal
bílkoviny 11,7 g
sacharidy 0,6 g
cukry 0 g
tuky 0,8 g
nasycené mastné kyseliny 0,7 g
vláknina < 0,1 g
sodík < 0,1 g
kreatin monohydrát 77 g

Nutriční hodnoty: v 3cps

energetická hodnota 9 kJ/2 kcal
bílkoviny 0,5 g
sacharidy 0,1 g
cukry 0 g
tuky < 0,1 g
nasycené mastné kyseliny < 0,1 g
vláknina < 0,1 g
sodík < 0,1 g
kreatin monohydrát 3000 mg


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').