Instant Mass Native

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Instant Mass Native mění všechny dosavadní definice a hranice své vlastní kategorie! Kombinace kvalitních bílkovin, aminokyselin, organických sacharidů, trehalózy, FOS sacharidů, probiotických kultur, chelatovaných minerálů a trávicích enzymů nabízí perfektně vyváženou a hlavně zdravou formu zvyšování hmotnosti. Instant Mass Native byl sestaven tak, aby zajistil průběžné uvolňování aminokyselin, dodal energii s nízkým glykemickým indexem spolu s přírodními vitamíny, minerály a dietní vlákninou.

Instant Mass Native

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
2727 g Čokoláda Čokoláda 2195 Kč 2195 Kč
2727 g Jahoda Jahoda 2195 Kč 2195 Kč
2727 g Banán Banán 2195 Kč 2195 Kč
5440 g Čokoláda Čokoláda 3686 Kč 3686 Kč
5440 g Jahoda Jahoda 3686 Kč 3686 Kč

Popis produktu

Instant Mass Native je určen pro každého, jehož cílem je zvýšení množství svalové hmoty. Instant Mass Native produkt lze ideálně dávkovat během dne a po ukončení tréninku, v závislosti na Vašich cílech. Instant Mass je lehce rozpustný (instantní), výborně chutná s nízkotučným mlékem.

Obsahuje 54 g kvalitních bílkovin z těch nejúčinnějších zdrojů, včetně nativního proteinu:

Směs obsahující bioaktivní, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, nativní syrovátkový protein, micelární kasein a izolát vaječné bílkoviny je obohacena o Muscle Drive komplex, jehož základem je anabolická kombinace peptidicky vázaných aminokyselin a glutaminových peptidů. Trávení bílkovin je podpořeno aditivem trávicích enzymů: amyláza, celuláza, lipáza, neutrální proteáza a laktáza.

Zdravé zdroje vysokoenergetických sacharidů, včetně FOS a betaglukanů:

Instant Mass obsahuje speciální směs sacharidů CarboBiotics, která přináší nejpokrokovější kombinaci sacharidů a tzv. prebioticko - probiotické technologie. Základ tvoří bioaktivní celozrné sacharidy z ovsa a ječmene bohaté na betaglukany a obohacené o trehalózu, prebiotické sacharidy FOS (fruktooligosacharidy) a probiotické kultury Lactospore. Organické sacharidy z ovsa a ječmene zajišťují optimální zdroj energie s nízkým glykemickým indexem, vitamíny a minerály přírodního původu a vlákninu. Vláknina je důležitá pro optimální využití všech živin. Narozdíl od klasických gainerů tak nedochází k plynatosti a zažívacím obtížím. Další složkou je trehalóza, speciální forma sacharidu s nízkým GI. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1, 1 – vazbou. Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Trehalóza také stabilizuje buněčné membrány, podílí se na stavbě stěny svalových buněk, a dokonce může sloužit jako signální molekula. Prebiotickou složku tvoří FOS - fruktooligosacharidy, které představují speciální formu sacharidů sloužící jako výživa pro přátelské kolonie střevních bakterií a pomáhající udržet zdravou bakteriální mikroflóru. Betaglukany jsou unikátní přírodní komplexní polysacharidy, schopné podporovat obranné reakce organismu. Mezi další prokázané efekty betaglukanů patří role při snižování hladiny cholesterolu v krvi a udržování optimální hladiny cukru v krvi.

Aditivum vitamínů, minerálů ve formě chelátu a antioxidantů:

Instant Mass Native obsahuje vitální minerály, jako je například hořčík, který je důležitý pro optimální svalové kontrakce a sílu, dále vitamín C a DeltaGold tokotrienoly, které představují nejsilnější možnou přírodní formu vitamínu E. Důležité minerály jsou ve formě chelátu.

Díky prvotřídní kvalitě a prověřené patnáctileté tradici je Instant Mass Native jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinový přípravků ve Velké Británii. Je to jediný gainer, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100 % kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025. Nejdůležitějšími benefity tohoto produktu jsou rychlá a bezproblémová stravitelnost a využitelnost.

Výsledky jednotlivých testů si můžete prohlédnout na originální stránce výrobce.

Jako všechny produkty společnosti Reflex Nutrition, obsahuje Instant Mass pouze složky té nejvyšší kvality. Instant Mass neobsahuje žádné levné "nastavovací" složky, jako je kolagen, sušené mléko, sušená syrovátka, hroznový cukr, nasycené tuky, levné rostlinné oleje, cukry či soli.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

-inovační technologie
-produkty ověřené klinickými studiemi
-vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
-vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
-vyrobeno v souladu s normami ISO9001 a ISO17025
-absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost


Doporučené dávkování:

rozmixujte 136 g (1 plná dávka) Instant Mass Native s 400 ml vody nebo mléka
užívejte 1 - 2 plné dávky denně nebo 2 - 4 poloviční dávky denně
1 plnou dávku užívejte ihned po tréninku

Nutriční hodnoty: ve 100g

energetická hodnota 1629 kJ/385 kcal
bílkoviny 40 g
sacharidy 45 g
cukry 8,4 g
tuky 3,5 g
nasycené mastné kyseliny 0,9 g
mononenasycené 1,3 g
polynenasycené 1,3 mg
vláknina 7,3 g
sodík 207 mg
chrom 147 mcg
laktóza 1900 mg
tokotrienoly 10 mg
vitamín B6 3,9 mg
vitamín C 74 mg
vápník 156 mg
hořčík 83 mg
měď 550 mcg
zinek 3,3 mg
selen 15 mcg
trávicí enzymy (Digezyme) 37 mg
probiotika (Lactospore) 37 mil. spor


Složení:
-ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, mléčný koncentrát (80 % micelární kasein, 20 % syrovátkový protein), peptidicky vázaný glutamin (derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzát syrovátkového proteinu (stupeň hydrolýzy 30 %), izolát vaječného albuminu, nativní syrovátkový izolát, organický oves, organický ječmen, trehalóza, prebiotika: FOS (fruktoligosacharidy), probiotika: probiotický komplex Lactospore (Bacillus coagulans), maltodextrin, aroma, přírodní barviva (kakaový prášek (pouze příchuť čokoláda, čokoláda-mint), batanin (pouze příchuť jahoda), beta karoten (pouze příchuť vanilka a banán), plnidlo (karboxymthyl celulóza), citrát hořečnatý, umělá sladidla – acesulfam K, sukralóza, emulgátor (lecitin), kyselina askorbová, Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), tokotrienoly, monomethionin zinku, chelatovaná měď, pyridoxin, L-selenomethionin, chromium pikolinátŠtítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').