Instant Mass Heavyweight

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Instant Mass Heavyweight je pro jaro 2014 nejnovějším produktem z dílny Reflex Nutrition určeným pro všechny jedince a atlety zaměřené na zdroj kvalitních „vysokoenergetických“ živin a ergogenů.

Instant Mass Heavyweight

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
5400 g Čokoláda Čokoláda 2954 Kč 2954 Kč
5400 g Vanilka Vanilka 2954 Kč 2954 Kč
5400 g Jahoda Jahoda 2954 Kč 2954 Kč

Popis produktu

Instant Mass Heavyweight:

1160 kalorií v dávce
Quattro Protein Complex – proteinová směs bílkovin a hydrolyzátů s vysokou biologickou hodnotou
CarboBiotics - speciální sacharidová směs bez aditivních jednoduchých cukrů
creapure kreatin + chelatovaný zinek a hořčík + vitamín D3
směs dvaceti důležitých vitamínů a minerálů v nejúčinnějších formách

Heawyweight nabízí čtyři klíčové benefity:

Heavyweight High BV Quattro Protein Complex nabízí 60 gramů superkvalitních bílkovin a aminokyselin.

K maximálním výsledkům potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně Heavyweight neobsahuje jenom „nějaký“ syrovátkový protein a „nějaké“ další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin (peptidy) a volné aminokyseliny.

První složkou je tedy tzv. High DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. High DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů (řetězce dvou až tří aminokyselin). High DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách.

Další složkou je Low DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nízkým stupněm hydrolýzy. Low DH obsahuje vysoký poměr tzv. oligopeptidů a polypeptidů, tedy řetězců aminokyselin. Low DH je tak po High DH druhou nejrychleji se vstřebávající bílkovinou.

Třetí složkou je tzv. výběrový bioaktivní syrovátkový koncentrát a nativní syrovátkový izolát (vysoký obsah BCAA a bioaktivních frakcí).

Čtvrtou složkou je čistý ultrafiltrovaný micelární kasein, který se vstřebává nejpomaleji a zásobuje tak organismus esenciálními aminokyselinami po dobu delší než čtyři hodiny.

Pouze špičková kvalita: Heavyweight neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin, jako je sójový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

Heavyweight Carbiotics - speciální sacharidová směs:

Heavyweight Carbiotics nabízí speciální směs sacharidů bez aditivního obsahu jednoduchých cukrů. Základ tvoří směs z kvalitních „celozrnných“ ovesných sacharidů, maltodextrinu a trehalózy. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1,1-vazbou. Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání.

Heavyweight Muscle & Strength Stack:

Stimulovat růst svalové hmoty není snadné a jen málo producentů sportovní výživy rozumí důležitosti mikronutrientů + vitamínů + minerálů a jejich klíčové roli v tomto procesu. Strávili jsme spoustu let vývojem ideální kombinace, která by byla funkční, výsledkem je Heavyweight, který obsahuje účinnou kombinaci Creapure ® kreatinu, chelatovaných minerálů a vitamínu D.

Heavyweight Immune Support:

Každá dávka Heavyweight obsahuje plnohodnotné dávky v účinném komplexu vitamínů a minerálů.

Doporučené dávkování:

-smíchejte 300 g Instant Mass Heavyweight (přiloženou odměrkou 2 x 250 ml) se 700 ml vody nebo polotučného mléka v šejkru nebo mixéru a ihned spotřebujte
-uživatelům začínající s tímto produktem doporučujeme začít s poloviční porcí a postupně porce navyšovat, jak to vyžaduje plán příjmu kalorií
-výrobek je vhodný pro konzumaci po celý den mezi jídly, do 20 až 30 minut po tréninku a 45 až 60 minut před spaním
-konzumujte maximálně 2 dávky denně

Nutriční hodnoty: ve 100g

energetická hodnota 1640 kJ/387 kcal
bílkoviny 20 g
sacharidy 73 g
cukry 1,1 g
tuky 1,6 g
nasycené mastné kyseliny 0,6 g
mononenasycené mastné kyseliny 0,4 g
polynenasycené mastné kyseliny 0,6 g
nasycené mastné kyseliny 0,6 g
sůl 0,23 g
vitamín A 133,3 mcg
vitamín D 2,5 mcg
tokotrienoly 2,5 mg
vitamín C 33,3 mg
vitamín B1 0,53 mg
vitamín B2 0,53 mg
niacin 3 mg
vitamín B6 0,5 mg
kyselina listová 33,3 mcg
vitamín B12 0,4 mcg
biotin 26,7 mcg
kyselina pantothenová 1 mg
hořčík 50 mg
železo 0,77 mg
zinek 2,5 mg
měď 0,27 mg
selen 9 mcg
chrom 16,7 mcg
kreatin 1000 mg
glutamin 333,3 mg
glutamin (peptidicky vázaný) 4,2 g
L-cholin 33,3 mg
extrakt z piperinu 1,67 mg
Bacillus coagulans 1,67 x 108
vláknina stopové množství

Složení:
- CarboBiotics (maltodextrin, ovesná mouka, trehalóza), proteinová směs [mléčný syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný syrovátkový proteinový izolát, koncentrát mléčné bílkoviny, proteinový izolát z vaječného bílku, mléčný hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30 %), mléčný hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 4 %)], peptidicky vázaný glutamin (z pšeničného proteinu), kreatin monohydrát (Creapure ®), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (pouze u příchuti čokoláda), aroma, barvivo betanin (pouze u příchutě jahoda-krém), L - glutamin, citrát hořečnatý, látka zvýrazňující chuť a vůni chlorid draselný (pouze u příchuti čokoláda-oříšek), L-cholin bitartrát, sladidlo acesulfam K, kyselina L-askorbová, Bacillus coagulans (Lactospore), emulgátor sójový lecitin), sladidlo sukralóza, monomethionin zinečnatý, tokotrienoly (DeltaGold 35 % tokotrienolů z nichž 84 - 92 % je delta tokotrienolů, 8 - 16 % gamma tokotrienolů), bisglycinát železnatý, nikotinamid, aspartát mědnatý, selenomethionin (SeleniumSeLECT), extrakt z piperinu (bioperine), retinylacetát, D-pantothenát vápenatý, cholekalciferol Creapure, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, barvivo beta karoten (pouze u příchutě vanilka, pikolinát chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, D - biotin, methylkobalamin, protispékavá látka křemičitan vápenatý

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').