HYPER SHRED

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

BSN HYPER SHRED - TERMODYNAMICKÝ AKTIVÁTOR METABOLISMU A SPALOVAČ TUKŮ.Fenomenální nový spalovač tuků od věhlasného amerického výrobce BSN. Hyper Shred byl vyvinut tak, aby poskytoval čistou efektivní energii a soustředění na intenzivní trénink bez kontroverzních látek (př. geranium extrakt).

HYPER SHRED

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
90 cps 978 Kč 978 Kč

Popis produktu

HYPER SHRED JE NAVRŽEN ABY PODPOROVAL:
-zrychlení metabolismu
-efektivní přísun čisté energie
-zlepšení fyzické výkonnosti
-posílení mentální koncentrace
-udržování tělesné hmotnosti
-podpora spalování tuku

HYPER SHRED - novinka značky BSN, účinný nástroj na zvýšení energie a kontrolu tělesné hmotnosti, moderní, efektivní formule, která neobsahuje extrakt z geraniového oleje. Posiluje organismus, zrychluje metabolismus a zlepšuje fyzickou výkonnost. Dodává čistou energii a navozuje mentální koncentraci bez nežádoucích či nepříjemných vedlejších účinků.

HYPER SHRED je vysoce koncentrovaný prášek na bázi oblíbených předtréninkových suplementů, k dispozici je ve velice praktické kapslové formě, kdy dávku tvoří jediná kapsle. Skvěle podpoří vaši snahu o spalování tuku a výrazně vás "nakopne" pro náročný den či před zvýšenou fyzickou aktivitou

Chcete mít dostatek čisté energie bez gerania a potřebujete zlepšit spalování tuku ve svém těle a posílit výkonnost při tréninku, to vše s využitím nejmodernějších poznatků v oblasti výživové suplementace? V tom případě je pro vás nový HYPER SHRED ideální pomocník.

Doporučené dávkování:
-1 kapsle na lačný žaludek, 30-45 minut před prvním jídlem dne.
-Je-li třeba vemte další kapsli 4-5 hodin poté.
-1 kapsle obsahuje přibližně 180mg kofeinu.

Nutriční hodnoty: v 1cps

Thiamin (Vitamin B1) 1,3 mg
Riboflavin (Vitamin B2) 1,5 mg
Niacin 11 mg
Vitamin B6 (Pyridoxine HCL) 1,8 mg
Vitamin B12 (Cyanocobalamin) 4 mcg
Chrom 15 mcg
HYPER SHRED™ patentovaná směs 460 mg

Thermodynamic Interfusion*
Kofein bezvodý, hořký pomeranč - extrakt (Citrus Aurantium) (30% Synefrin) (Advantra Z ®), Červený pepř (ovoce) (2% capsaicinoids) (Capsimax ®), černý pepř (ovoce) (95% piperin) (Bioperine ®)

Nootropic Stimulators*
Bacopa (celá rostlina) (20% Bacosides & B), DL-fenylalanin, niacin, Toothed Club Moss (nadzemní části) (1% Huperzine), pyridoxin HCl, riboflavin, thiamin mononitrát, Cyanocobalamin

Insulino-Composite*
Banaba list (18% Colosolic Acid) (GlucoHelp™), Chlorid chromitý


Složení:
-Hypromelosa, Di-fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý, voda, oxid křemičitý, kyselina stearová, oxid titaničitý, FD & C Red 40, černý oxid železitý, a FD & C Blue 1.

Upozornění pro alergiky: Vyrábí se v zařízení zařízení, které zpracovává výrobky obsahujících mléko, sójové boby, korýše a rybí tuk.

Obsahuje fenylalanin.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').