HMB

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

HMB je zkrácený název pro látku Beta-hydroxy beta-methyl-butyrat, která je metabolitem jedné z větvených aminokyselin: L-Leucinu. Nad množství, které si lidské tělo samo vyrábí, je možné jej přijímat ve velmi malých dávkách v potravě (např.: grapefruit či některé druhy ryb). HMB je také přírodní součást mateřského mléka. Je klasifikovaný jako doplněk výživy. HMB od společnosti Mega Pro obsahuje v jedné tabletě 250 mg účinné látky.

HMB

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
90 cps 345 Kč 345 Kč
240 cps 653 Kč 653 Kč

Popis produktu

Celkově vzato je HMB velmi vhodný a bezpečný doplněk stravy pro zlepšení regenerace svaloviny po náročném tréninku, zvýšení síly i nárůstu beztukové hmoty.
Jakým způsobem vlastně HMB funguje? Hlavní význam HMB pro lidské tělo je jeho funkce prekursoru pro svalový a imunitní systém pro podporu maximální regenerace. Tento fakt následně zapříčiní rychlou regeneraci po namáhavém tréninku. Následkem je mnohem rychlejší metabolický přechod v pozitivní výstavbu svalové bílkoviny a zároveň snížené odbourávání svaloviny dovolí zapojení více svalových vláken, z čehož plyne i vědecky prokázaný nárůst vytrvalosti i síly.

Doporučené dávkování:
- užívejte 4 tablety HMB 3krát denně spolu s jídlem obsahujícím bílkoviny

Nutriční hodnoty: ve 4cps
- HMB (beta-hydroxy beta-metylbutyrát) 1000 mg

Složení:
-beta-hydroxy beta-metylbutyrát vápenatý, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý

Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').