High Protein Flapjack

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Kompletní, "čistá proteinová svačina" s minimem aditiv a stabilizátorů, obsahující 20 g částečně hydrolyzované (naštěpené), bioaktivní syrovátkové bílkoviny, v kombinaci s ovesnými vločkami, nenasycenými tuky, probiotickými kulturami Lactospore a DeltaGold tokotrienoly.

High Protein Flapjack

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
80.0 g Čokoláda Čokoláda 68 Kč 68 Kč
80.0 g Čoko-pomeranč Čoko-pomeranč 68 Kč 68 Kč

Popis produktu

Společnost Reflex Nutrition strávila více než rok při vývoji něčeho, co by se dalo nazvat jako nejlépe stravitelná tyčinka typu "flapjack" v současnosti.

Tato tyčinka je odlišná od marketingových proteinových tyčinek nabízených na současném trhu, čímž je myšleno naprosto odlišná! V první řadě neobsahuje levné a neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen a sója. Každá tyčinka obsahuje 20 g částečně "předtrávené" bílkoviny, pocházející z toho nejkvalitnějšího syrovátkového proteinu. Navíc jsme přidali "prospěšné" nenasycené mastné kyseliny a nejúčinnější zdroj vitamínu E, tedy delta tokotrienoly.

Doporučené dávkování:

tyčinka High Protein Flapjack je vhodná jako svačina kdykoli během dne

Nutriční hodnoty: ve 100g

energetická hodnota 1639 kJ/392 kcal
bílkoviny 25,3 g
sacharidy 39,3 g
cukry 2 g
z toho polyoly 18 g
tuky 17,2 g
nasycené mastné kyseliny 3,7 g
mononenasycené kyseliny 8,3 g
polynenasycené kyseliny 7,4 g
vláknina 3,8 g
sůl 235 mg
sodík 120 mg
tokotrienoly (DeltaGold) 10 mg
probiotické kultury (LactoSpore) 62,5 mil.

Složení:
-celozrnné, sladové ovesné vločky (ovesné vločky, sladový extrakt), částečně hydrolyzovaná syrovátková bílkovina, glycerin rostlinného původu, řepkový olej, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor: sójový lecitin, konzervant: sorban draselný, přírodně identické a umělé aroma, antioxidant: Delta Gold tokotrienoly (35 % tokotrienolů, z toho 84 – 92 % delta tokotrienolů, 8 – 16 % gama tokotrienolů získaných z Annato), umělé sladidlo: sukralóza, probiotické kultury Lactospore (Bacillus coagulans)

Upozornění:
- potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovceŠtítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').