Hellgel

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Hellgel ® je výrobek z řady NO stimulantů, které jsou jedním z hlavních trendů sportovní výživy určené pro sportovce silových sportů v poslední době. Vývoj tohoto produktu testovali kulturisté Extrifit týmu Petr Března - mistr ČR a druhý vicemistr Arnold Classic, Slavoj Bednář - dvojnásobný mistr Rakouska a Vojtěch Koritenský - trojnásobný mistr ČR a dvojnásobný mistr světa. I oni totiž chtějí dosáhnout maximálního napumpování svalů, zažít naprosto jinou dimenzi a intenzitu tréninku.

Hellgel

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
1380 g Jablko Jablko 1478 Kč 1478 Kč

Popis produktu

S tímto novým suplementem na bázi gelu, který je určen k okamžité konzumaci, můžete dosáhnout v tréninku revolučních výsledků.

Žádná příprava, žádné mixování - vše je hotové. To, co Vás zaujme a nadchne už při prvním kontaktu s produktem Hellgel ® (pekelný NO gel), je to, že:

-je hotový
-v jednorázovém sáčku
-žádné mixování
-vůbec nepotřebujete šejkr
-v sáčku je hotová dávka
-Extrifit tak uvádí ve světové premiéře první NO produkt ve formě hotového gelu
-vezmete si s sebou na cesty tolik jednorázových sáčků, kolik potřebujete
-sáček si jen dáte do kapsy a odcházíte na trénink
-žádné prášení po kuchyni
-žádné odsypávání z dózy
-žádné polykání tablet s malým množstvím účinných látek
-žádné vážení či odměřování dávky
-jen utrhnete růžek a "vysajete" obsah sáčku - toť vše a hotovo
-dávka až na 2 měsíce (až 30 tréninků)

Základní charakteristika výrobku Hellgel ®:

Hellgel ® je stimulantem produkce NO, tedy oxidu dusnatého, a jeho hlavním účinkem je vliv na napumpování svalů. Stimulace produkce NO je dosaženo unikátní kombinací účinných látek, především argininu alfaketoglutarátu, citrulinu a beta alaninu (neesenciální aminokyselina, která podporuje tvorbu karnosinu ve svalové tkáni). Dále Hellgel ® obsahuje 4 formy kreatinu: kreatin AKG - alfaketoglutarát, trikreatin malát, kreatin ethylester a kreatin monohydrát (Creapure ®). Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně – jeden sáček produktu Hellgel ® obsahuje celkem 5 g. Hellgel ® dále obsahuje větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin, které chrání svalovou hmotu při náročném tréninku, a aminokyseliny glutamin a glutamin alfaketoglutarát AKG (glutamin je neesenciální aminokyselina, která je bohatě zastoupena ve svalové tkáni; při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je při náročném výkonu a snaze o nárůst svalové hmoty vhodná jeho suplementace). Stimulační účinek suplementu Hellgel ® na nervovou soustavu zajišťují látky taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje, které podpoří vaši koncentraci na trénink. Přípravek má formu gelu, který se výborně vstřebává, a navíc je prakticky dávkován v jednorázových sáčcích.

Obsahuje pouze legální komponenty v souladu s legislativou Evropské unie, vše je v pořádku a schváleno:

Naše receptura splňuje všechny předpisy, jež požaduje Ministerstvo zdravotnictví pro oznámení o uvedení do prodeje (Hellgel ® je uveden v registru MZ - ROHY). Současně byl Hellgel ® podroben mikrobiologickému rozboru Státním zdravotním ústavem a rovněž byl proveden rozbor obsahu živin. Zjištěné bílkoviny, sacharidy a tuky souhlasí naprosto přesně s etiketou výrobku.

Doporučené dávkování:

-doporučujeme 1 sáček (46 g) Hellgel ®u 15 - 20 minut před tréninkem
-sáček netrhejte celý, stačí odtrhnout jen růžek pro lepší vytlačení gelu ze sáčku

Nutriční hodnoty: ve 46g ( jeden sáčak)

energetická hodnota 399,4 kJ/95,1 kcal
bílkoviny 23 g
sacharidy 0,8 g
tuky 0 g

kreatinový matrix 5000 mg
trikreatin malát 1000 mg
kreatin ethyl ester 1000 mg
kreatin monohydrát (Creapure ®) 2000 mg
kreatin AKG - alfaketoglutarát 1000 mg
pumpovací matrix 10000 mg
arginin AKG - alfaketoglutarát 4000 mg
L-arginin báze 1000 mg
beta alanin 3000 mg
L-citrulin DL-malát 2000 mg
anabolický komplex aminokyselin 6000 mg
L-leucin 2000 mg
L-isoleucin 1000 mg
L-valin 1000 mg
Celkem BCAA 4000 mg
L-glutamin 1000 mg
glutamin AKG (alfaketoglutarát) 1000 mg
energetický a stimulační komplex 2600 mg
taurin 2000 mg
extrakt zeleného čaje 500 mg
kofein bezvodý 100 mg

Složení:
- arginin AKG, beta alanin, leucin, kreatin monohydrát (Creapure ®), citrulin, taurin, isoleucin, valin, glutamin, glutamin AKG, arginin báze, trikreatin malát, kreatin ethyl ester, kreatin AKG, extrakt ze zeleného čaje, kofein bezvodý;
přídatné látky: voda, xanthan (stabilizátor, zahušťovadlo), aroma, sukralóza (sladidlo), kyselina citronová (regulátor kyselosti), guma guar (stabilizátor, zahušťovadlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), E 102 (barvivo)

Upozornění:
potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce
Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').