Grenade 50 Calibre

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Grenade 50 Calibre je střela s přesným zásahem, naprosto dokonalá předtréninková výbušnina, která nabízí v jednom balení zásobu energie a svalové pumpy na 50 nabitých hardcore tréninků. Grenade 50 Calibre vznikl na základě několikanásobně oceněného spalovače tuku a stimulátoru Grenade a obsahuje více než 20 vědecky prověřených přísad ve speciálním stechiometrickém poměru, který Vám zaručeně poskytne zničující hladinu energie (sacharidy), vysokou výkonnost při po sobě jdoucích pravidelných intervalech intenzivního fyzického výkonu (kreatin - příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně), neuvěřitelné napumpování svalů (L-arginin, oxid dusnatý) a ochranu svalů (bílkoviny). Grenade 50 Calibre sestavil špičkový tým odborníků, který prozkoumal a vyhodnotil veškeré možné přírodní složky, aby tak sestavil ten nejdokonalejší stimulant pro zlepšení fyzického výkonu

Grenade 50 Calibre

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
580. g Ovoce Ovoce 1634 Kč 1634 Kč

Popis produktu

Grenade 50 Calibre Vás pozvedne na nejvyšší možnou úroveň. Jednoduše by se dalo říci, že stačí zamíchat dohromady vysoké dávky pěti nejznámějších složek, jako je například arginin, kreatin, beta alanin a další. Takto to však opravdu nefunguje, Grenade 50 Calibre obsahuje speciální dvacetisložkovou směs, jejímž základem jsou katalyzátory theobromin, citrulin a 1,2,3 trihydroxypropan, jednotlivé složky jako beta alanin, arginin a další. Ty jsou následně vyváženy a poskládány ve speciálním (stechiometrickém) poměru, který garantuje maximální efekt. Grenade 50 Calibre obsahuje patentovanou technologii MDS™ (Muscle Defence System; systém ochrany svalů). Součástí jsou také bikarbonáty a elektrolyty.

V rámci NO systému obsahuje Grenade 50 Calibre jako základní složku citrulin, u kterého je prokázána několikanásobně vyšší účinnost oproti argininu a AAKG, a to z důvodu, že citrulin není zachytáván a rozkládán v játrech narozdíl od argininu nebo AAKG, takže prostupuje bez problému do krevního oběhu a na arginin se mění až v ledvinách, což umožňuje mnohem intenzivnější tvorbu oxidu dusnatého.

Další výhoda Grenade 50 Calibre je skryta v tom, co neobsahuje. V první řadě Grenade 50 Calibre neobsahuje neprověřené nebo levné syntetické složky, jako je např. kreatin ethyl ester a další molekulární kombinace, u kterých není prověřená účinnost vědeckými studiemi. Vědecký tým, který se podílel na složení Grenade, se zaměřil také na důkladné prostudování účinku geránia (DMAA – 1,3 dymethylamylamin), které se v současné době do předtréninkových stimulátorů přidává a objevili kromě možných návykových účinků další nepříjemný fakt. Zjistili totiž, že DMAA v kombinaci s kofeinem má vazokonstrikční účinek (to znamená, že zužuje cévy) – což je vlastně protichůdný účinek v jednom produktu s oxidem dusnatým (NO). Hlavním cílem oxidu dusnatého je totiž rozšíření cév (svalová pumpa) tak, aby byl ke svalům zajištěn přívod většího objemu krve, tím pádem i více energie a výživy, svaly pak mají lepší výkon a jsou lépe napumpovány. Dále se prokázalo, že DMAA zvyšuje krevní tlak, proto Vás můžeme ujistit, že ho v Grenade 50 Calibre nenaleznete.

Doporučené dávkování:

-1/2 odměrky (11,6 g) Grenade 50 Calibre rozmíchejte nebo rozmixujte ve 150 - 250 ml studené vody
-pokud chcete maximální dramatické výsledky, použijte odměrku celou (23,2 g) do 300 - 500 ml vody
-užívejte 30 minut před tréninkem


Nutriční hodnoty: ve 100g
energetická hodnota 905 kJ/216 kcal
bílkoviny 23,7 g
sacharidy 21,6 g
z toho cukry 6 g
z toho polyoly 13 g
tuky 2,6 g
nasycené 1,8 g
vláknina < 0,5 g
sodík 521 mg
draslík 1000 mg
niacin 172 mg
kyselina listová 1,3 mg


Přehled účinných látek:

50 Calibre Power Delivery System 5370 mg
kreatin monohydrát 13,1 g
beta alanin 13 g
citrulin malát 13 g
arginin 4,3 g
taurin 2,2 g
ženšen (Panax quinquefolius) 862 mg
Nutri Pump Formula 1870 mg
glycerol 13 g
extrakt z červené řepy 2,2 g
glukuronolakton 862 mg
niacin 172 mg
kyselina listová 1,3 mg
AdrenoPump Oxygen Delivery Formula 1330 mg
theobroma kakaové semínko 6,9 g
kofein 2,4 g
zelený čaj 1,1 g
L-tyrosin 690 mg
Citrus Aurantium 431 mg
Lactic Acid Buffer Formula 500 mg
bikarbonát draselný 2,6 g
bikarbonát sodný 1,7 g
2:1:1 BCAA Muscle Defence System 400 mg
BCAA Blend (L-leucin, L-valin, L-isoleucin) 3,5 g

Složení:
kreatin monohydrát, beta alanin, citrulin malát, glycerol, kyselina citronová, theobroma kakaové semínko, arginin, BCCA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), uhličitan draselný, aroma, kofein, taurin, extrakt z červené řepy, uhličitan sodný, extrakt ze zeleného čaje, barvivo: červená řepa, glukuronolakton, ženšen, L-tyrosin, sukralóza, pomerančová kůra, niacin, kyselina listová

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').