Gladiator - Amino Acid

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Moderní tréninkový nápoj s řadou benefitů pro Vaše svaly! Gladiator je speciální drink určený pro hydrataci organismu, zvýšení energetického potenciálu a suplementaci aminokyselinami nejen v průběhu fyzického výkonu. Neobsahuje aspartam.

Gladiator - Amino Acid

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
500 ml 55 Kč 55 Kč

Popis produktu

* 6 500 mg aminokyselin
* AAKG, arginin, L-citrulin malát, karnitin, taurin
* z toho 3 000 mg BCAA v optimálním poměru 2:1:1
* B-komplex, minerály

* hydratace organismu a svalů
* aminokyselinová suplementace
* navýšení energetického potenciálu
* stimulace produkce NO
* mentální koncentrace
* prohloubení intenzity výkonu
* ochrana a regenerace

Drink je našlapán účinnými aminokyselinami pro lepší trénink, zvýšení výkonu a následnou regeneraci, obsahuje 6500 mg aminokyselin, z toho 3000 mg BCAA v optimálním poměru 2:1:1 a volných krystalických formách.

Gladiator je ten správný drink pro dodání energie, podporu svalové práce, hydrataci svalů, mentální koncentraci, stimulaci produkce NO (zvýšení prokrvení) a urychlení regenerace.

Dodává aminokyseliny do organismu, čímž zlepšuje a prohlubuje výkon, pomáhá dosahovat vyšší intenzity tréninku. Pitná forma zajišťuje hydrataci svalů, rychlou vstřebatelnost a rychlý účinek.

Benefity pro Vaše svaly:

* 1. zvýšení kapilarity – rozšíření cév. Díky zvýšené kapilaritě dochází k většímu a výraznějšímu zásobení svalových buněk živinami a kyslíkem. Důsledkem toho je možné zlepšit Váš trénink a zintenzifikovat celý tréninkový proces.
* 2. ochrana svalové hmoty – v průběhu náročného tréninku vždy dochází k částečné devastaci svalové hmoty kvůli spotřebě některých aminokyselin jako zdroje energie. Suplementace BCAA v průběhu tréninku prokazatelně snižuje poškození stávající svalové hmoty a jejich zvýšený obsah v krvi zároveň oddaluje nástup pocitu únavy. Pití drinku Gladiator před i v průběhu výkonu redukuje aminokyselinovou (svalovou) degradaci namáhavým výkonem.
* 3. energizace organismu a regenerace – trénující organismus potřebuje energii, kterou z převážné části získává ze sacharidů. Obsah sacharidů v Gladiatoru je dostačující pro trénující organismus, šetří se vlastní energetické zásoby a následná regenerace se díky tomu výrazně zrychlí. Regenerace je také urychlena i suplementací BCAA.
* 4. zlepšuje mentální výkonnost - každý sportovec by měl vědět, že kvalitní výkon je ovlivněn kvalitní prací mozku. Tu zajistí jen stabilní hladina cukru v krvi. Kontinuální dodávání energie zajistí obsažené sacharidy, a aby se energie dostala na ta správná místa, zajistí aminokyselina taurin.
* 5. hydratace organismu - pitná forma obsažených látek nejen zajišťuje uvedené benefity, ale navíc udržuje stabilní vnitřní prostředí (stabilní hydrataci svalové hmoty). Dostatek tekutin je jedním z limitujících faktorů kvalitního sportovního výkonu. Již 3 % dehydratace svalové hmoty vede k výraznému poklesu sportovní výkonnosti.
* 6. fast acting drink – díky tekuté formě je zajištěna vysoká rychlost vstřebávání účinných látek a sacharidů. Nástup účinků je téměř okamžitý.

Charakteristika obsažených látek:

* Sacharidy - organismus pro své fungování potřebuje energii. Tu z velké míry získává ze sacharidů. Při fyzické zátěži dochází k většímu spotřebovávání energie (zásobního glykogenu), a pokud dojde k vyčerpání všech jeho zásob, začíná si tělo tvořit nezbytný glykogen z vlastních svalových bílkovin. To přináší úbytek vlastní svalové hmoty. Ochranou proti katabolismu (spalování) bílkovin je rychlý přísun kvalitních sacharidů, které rychle obnoví vyčerpané zásoby svalového a jaterního glykogenu.

* BCAA - čistá krystalická forma BCAA pro ochranu, nárůst a regeneraci svalové hmoty v optimálním poměru 2:1:1, který přesně odpovídá potřebám organismu při a po zátěži. Při namáhavém fyzickém výkonu dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA. Bez jejich dostatečného doplňování dochází ke zvýšenému rozkladu vlastních svalových bílkovin, a tím pádem zhoršené regeneraci, následnému úbytku svalové hmoty, poklesu fyzické výkonnosti a především snížení síly.

* AAKG, arginin - zvyšují tvorbu NO v organismu, které rozšiřuje cévy, zlepšuje průtok krve, a tím zvyšuje prokrvení svalů. Více kyslíku, energie a živin do svalů = vyšší výkon. NO napomáhá k trvale zvýšenému objemu svalů. Svaly jsou více napumpované, disponují větší silou a schopností rychlejší regenerace svalových buněk. NO povzbuzuje svalová vlákna hluboko v tkáních. Arginin dále podporuje produkci růstového hormonu (vysoký anabolický účinek), čímž stimuluje tvorbu aktivní svalové hmoty.

* Taurin je vhodný pro stimulaci organismu a především mozkové činnosti. Optimalizuje nervosvalový přenos, příznivě ovlivňuje činnost mozku a urychluje transport energetických látek do svalového vlákna. Napomáhá odstraňovat únavu, zlepšuje koncentraci a koordinaci pohybu.

* Karnitin zlepšuje využití dalších aminokyselin organismem.

* Citrulin malát pomáhá obnovovat zdroje okamžité energie a díky tomu zvyšuje sílu při výkonu a oddaluje nástup pocitu únavy. V organismu se přeměňuje na arginin (stimulant NO) a malát , který je součástí Krebsova cyklu a napomáhá eliminovat kyselinu mléčnou.

* Draslík podporuje svalové kontrakce a přenos nervových vzruchů.

* Hořčík uvolňuje nervosvalové napětí a pomáhá předcházet svalovým křečím.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').