Gelatina + Coral Calcium

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Přípravek Gelatina + Coral Calcium je doplněn o přirozený mořský korálový vápník (coral kalcium), který vykazuje podstatně vyšší vstřebatelnost (98 %) a využitelnost lidským tělem než jiné formy vápníku. Vápník v Gelatina + Coral Calcium je důležitý nejenom pro zdravé kosti a zuby, ale je zapojen do stovek zásadních tělesných funkcí. S nedostatkem vápníku je spojeno 200 různých nemocí. Jednou z nejdůležitějších funkcí vápníku je neutralizovat kyselost v těle, protože mírně alkalické prostředí je základní pro život, zdraví, růst a vitalitu. Pokud má tělo nedostatek vápníku, bere si ho z kostí, čímž dochází k jejich „řídnutí“ a výsledkem může být obávaná nemoc osteoporóza. Ojedinělá kombinace želatiny s korálovým vápníkem v Gelatina + Coral Calcium Vám zajistí nejenom dobrý stav Vašich kloubů, úponů a chrupavek, ale i kostí a vzhledem k tomu, že vápník má zásadní důležitost pro obnovení pH buněčného prostředí a buduje Váš imunitní systém, tak podstatně přispívá k celkovému dobrému zdravotnímu stavu Vašeho organismu, proto je dobrý produkt Gelatina + Coral Calcium.

Gelatina + Coral Calcium

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
180 cps 344 Kč 344 Kč
360 cps 596 Kč 596 Kč

Popis produktu

Většina sportovců, zvláště silových disciplín, si uvědomuje nezbytnost dostatečného přísunu bílkovin pro nárůst svalové hmoty a síly. Firma PROM-IN jim v této jejich snaze pomáhá nabídkou celé řady proteinových koncentrátů značky Laktofit.

Ale vyživovat pouze svaly zdaleka nestačí. Pro jejich bezchybnou a správnou funkci je naprosto nezbytné věnovat dostatečnou pozornost pojivovým tkáním - tedy úponům, šlachám, kloubům, chrupavkám atd. Jejich poškození vlivem nadměrné a dlouhodobé fyzické zátěže se snadno stává limitujícím faktorem právě rozvoje svalové hmoty. Slabé šlachy a silné svaly, to rozhodně nejde dohromady a dříve nebo později se tento nepoměr vymstí. Se zaníceným úponem, nebo dokonce při jeho natržení se rozhodně sportovat nedá.

Základní složkou všech těchto pomocných pohybových struktur je takzvaná kolagenní bílkovina neboli želatina, obsahuje ji např. Gelatine + Coral Calcium. Ta sice z pohledu výživy svalů není plnohodnotná a tedy pro tento účel nevhodná (neobsahuje všechny nepostradatelné, tedy esenciální aminokyseliny), ale pro výživu šlach, kloubů a chrupavek je naprosto nepostradatelná.

Určité množství kolagenní bílkoviny můžeme získat z přirozené stravy - kližky v hovězím mase, vyvářením vepřových nožiček apod., ale firma PROM-IN pro Vás připravila mnohem jednodušší a přijatelnější formu aplikace kolagenní bílkoviny: želatinové kapsle Gelatine + Coral Calcium. Jak název napovídá, suplementace ve formě kapslí je díky Gelatine + Coral Calcium velmi účinná, pohodlná, rychlá a přesně dávkovatelná.

Kapsle Gelatine + Coral Calcium obsahují přes 90 % takzvaného hydrolyzátu želatiny - v podstatě se jedná o rozštěpenou kolagenní bílkovinu, kolagenní peptid, který se mnohem snáze a rychleji vstřebává, působí na regeneraci pojivové tkáně a stimuluje její růst.

V čem Vám je tedy přípravek „Gelatine + Coral Calcium“ prospěšný?

pomáhá při léčbě opotřebených kloubů, šlach či přetížených kostí z důvodu nadměrné fyzické zátěže
zpomaluje proces stárnutí kostí, kloubů, chrupavek, zubů, podpůrných vazivových tkání
Gelatine + Coral Calcium má příznivý vliv na růst vlasů a nehtů
napomáhá regeneraci pokožky
Gelatine + Coral Calcium zvyšuje odolnost organismu
Domníváte se, že přípravek Gelatine + Coral Calcium nepotřebujete, protože ještě nemáte problémy s bolestmi kloubů, se záněty svalových úponů a opotřebení kloubní chrupavky Vám také ještě připadá předčasné? Tak to je veliký omyl! Přípravky typu Gelatina + Coral Calcium působí nejlépe a nejúčinněji jako prevence, proto začněte brát „Gelatina + Coral Calcium“ dříve, než bude pozdě.

Doporučené dávkování:

-užívejte 3 kapsle Gelatine + Coral Calcium
-je možné je užívat jednou až třikrát denně
-kapsle zapijte vodou

Nutriční hodnoty: v 1cps

hydrolyzát želatiny 380 mg
vápník 14 mg

Složení:
hydrolyzát želatiny, želatinová tobolka, uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').