Flexit Drink

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Flexit Drink je kloubní výživa s komplexním složením. Flexit Drink obsahuje glukosamin sulfát, chondrotin sulfát, kolagenní bílkoviny a peptidy, aminokyseliny, MSM, kyselinu hyaluronovou. Najdeme zde také látky bránící vzniku osteoporózy: vápník, hořčík a vitamíny. Flexit Drink je určen pro doplnění a obohacení výživy při kloubních potížích, pro osoby s rizikem opotřebení a námahy kloubů (při sportu, nadváze), osoby se sníženou pohyblivostí nebo únavou kloubů.

Flexit Drink

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
400. g Pomeranč Pomeranč 452 Kč 452 Kč
400. g Grep Grep 452 Kč 452 Kč
400. g Broskev Broskev 452 Kč 452 Kč
400. g Jahoda Jahoda 452 Kč 452 Kč

Popis produktu

Flexit Drink je určen pro:

* doplnění a obohacení výživy při kloubních potížích
* osoby, unichž jsou klouby a vazivové tkáně vystaveny zvýšenému riziku opotřebení a námaze (při sportu, nadváze)
* osoby se sníženou pohyblivostí nebo únavou kloubů
* doplnění výživy v poúrazových stavech
* ženy jako prevence osteoporózy po menopauze
* osoby se sníženým příjmem vápníku

Charakteristika účinných látek:

* Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny) - zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů, spolupůsobících při tvorbě kolagenu, zcela nezbytných pro správný vývoj, výživu a ochranu chrupavek všech kloubů, kvalitu vlasů, kůže a nehtů. Ve výrobku je použitý výhradně 97% enzymaticky štěpený hydrolyzát želatiny s vysokou biologickou hodnotou. Na rozdíl od nehydrolyzovaných bílkovin, které musí organismus v trávicím traktu sám hydrolyzovat (štěpit), je hotový hydrolyzát želatiny vysoce funkční, okamžitě využitelný a lehce stravitelný.
* Glukosamin je látka tělu vlastní, která se v organismu tvoří z krevního cukru. Je důležitý pro pohyblivost kloubů, hraje rozhodující roli při syntéze pojivových tkání, omezuje katabolické procesy v kloubních chrupavkách. Glukosamin je prekurzor chondroitinu.
* Chondroitin sulfát – základní stavební kámen pro výstavbu a obnovu pojivových tkání. Jeho dostatek chrání chrupavky proti destrukci a poškození. Vědecké studie prokázaly, že chondroitin sulfát je přírodní alternativní doplněk výživy při artróze. Přidání vybraných účinných látek podstatně umocňuje působení hydrolyzátu želatiny a chondroitin sulfátu a dotváří vysoce účinné složení výrobku.
* Kyselina hyaluronová – v chrupavce je hlavní složkou mezibuněčné hmoty – kloubní tekutiny, které dodává měkkost, pružnost a mazlavost. Struktura molekuly kyseliny hyaluronové způsobuje její schopnost i při nízké koncentraci vázat mnoho molekul vody za tvorby viskózního gelu, který pojivovým tkáním přináší schopnost odolávat vnějšímu tlaku.
* MSM (Methylsulfonylmethan) – organická sloučenina síry, která se běžně vyskytuje v lidském těle. Účastní se při tvorbě struktury vláken kolagenu. Díky své antioxidační aktivitě napomáhá bránit poškozování chrupavky vlivem volných radikálů. Síra v MSM napomáhá tvorbě základních aminokyselin methioninu a cysteinu.
* L-Prolin - aminokyselina zcela nezbytná ke tvorbě kolagenu, urychluje regeneraci poškozených chrupavek a vaziva. Vitaminy C, B6, D3 - podporují životně důležité funkce, stimulují nápravné pochody a přispívají k odolnosti organismu. Vápník – nezbytný pro výstavbu kostí.
* Hořčík – působí spolu s vápníkem, potřebný pro nervovou a svalovou činnost, tzv. „protistresový minerál“.

Obsahuje:

* základní stavební kameny či prekurzory pro tvorbu chrupavčité tkáně: glukosamin sulfát, chondrotin sulfát, kolagenní bílkoviny a peptidy, aminokyseliny, MSM
* látky, které se podílí na stimulaci nápravných procesů: vitamin C, B6, D3
* látku, která napomáhá hydrataci mezibuněčných prostor, což znamená vyšší odolnost vůči vnějšímu tlaku - kyselinu hyaluronovou
* látky bránící vzniku osteoporózy - vápník, hořčík v organické lehce využitelné formě

Doporučené dávkování:

pro ochranu stávající pojivové tkáně:

* 1x denně 10 g, ráno na lačno

při zvýšeném opotřebování a stavech poškození:

* 1x denně 20 g ráno na lačno
* děti od 6 let 5 g za den
* dbejte na zvýšený příjem tekutin!
* nepřekračujte doporučené dávkování

Doporučené použití:

* odpovídající množství prášku nasypte do malého množství nesycené vody, zamíchejte a doplňte na požadovaný objem
* po cca 5 min dochází k vyčeření roztoku a jsou v něm patrné gelovité částice, které vytváří kyselina hyaluronová
* po otevření je vhodné výrobek balený do dóz spotřebovat do 30 dnů a skladovat při teplotě 10 - 25 °C
* poměr ředění: 20 g do 250 ml vody

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').