Creatine Monohydrate

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

KREATIN je jedním ze základních zdrojů energie využívané pro kontrakci svalů. V těle se syntetizuje v ledvinách a játrech z aminokyselin argininu, glycinu a methioninu. Značná část je uložena v buňkách kosterního svalstva, dále pak je přítomen v mozku a krvi. Vzestup hladiny kreatinu vede ke zlepšení pracovní kapacity svalu a již po několika dnech dochází ke zvýšení síly.

Creatine Monohydrate

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
500. g 446 Kč 446 Kč
1000 g 866 Kč 866 Kč

Popis produktu

KREATIN příznivě ovlivňuje syntézu svalové tkáně, dochází k jejímu výraznému nárůstu a hlavně bez tuku. Svaly mají dostatek energie pro svoji práci a nemusí ji získávat nežádoucím rozkladem vlastních svalových proteinů (katabolický děj ).Více kreatinu ve svalech znamená více adenosintrifosfátu ATP – hlavního zdroje pro svalovou práci. Z kreatinu vzniká jeho vysokoenergetická forma fosfokreatin, druhý nejdůležitější zdroj energie. Kreatin nemá žádné vedlejší účinky a pozitivně se projevuje při urychlení regenerační fáze po výkonu.Výrazně omezuje vznik kyseliny mléčné,která vzniká ve svalech během intenzivního cvičení.

CREATINE MONOHYDRATE je jedním z nejvýznamnějších přípravků pro získání lepší sportovní výkonnosti ( síla, výbušnost, rychlost, intenzita, vytrvalost).

PŘEDNOSTI UŽÍVÁNÍ:

1 - kvalitní palivo pro svalovou tkáň
2 - napomáhá svalové syntéze
3 - posílení srdeční činnosti
4 - příznivý vliv na mozkovou činnost
5 - urychlení regenerace
ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:

Kreatin se uplatňuje zejména při krátkých intenzivních výkonech (kulturistika, atletika, cyklistika, plavání) nebo při sportovních hrách (volejbal, košíková, tenis, hokej, fotbal).

Odborníci doporučují, aby byl kreatin aplikován ve dvou fázích. Suplementace kreatinem ve vyšších dávkách po dobu startovací fáze, která trvá 14 dnů u silových sportů, 10 dnů u rychlostních sportů a 7 dnů u vytrvalostních sportů v množství 3 krát 10 g (2 kávové lžičky) denně vede ke zvýšení hladiny fosfokreatinu ve svalu, což je jeden ze základních předpokladů zvýšení výkonu u sportů, které vyžadují výbušnou sílu. Více kreatinu ve svalech znamená více ATP využitelného k dosažení maximální síly. Protože se kreatin odbourává ze svalu velmi pomalu, k zajištění stálosti této hladiny postačuje množství kreatinu dodávané v udržovací fázi v množství 3 krát 5 g denně.

Připravíme nápoj, kde každou dávku rozmíchejte ve 2 dcl ovocné šťávy a nebo vody s obsahem jednoduchých cukrů a užíváme u vytrvalostních sportů před a po tréninku, u rychlostních, vytrvalostních sportů a míčových her užíváme v průběhu výkonu, zápasu. K efektnímu užívání kreatinu je nutné tvrdě trénovat. Stejně jako v případě jiných suplementů s kreatinem budete muset trochu experimentovat, abyste zjistili jaké dávkování vám bude nejlépe vyhovovat.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').