Creatine Ethyl Ester

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Pokročilá verze kreatinu, esterifikovaný kreatin, který se vyznačuje lepší stabilitou, výbornou využitelností a vstřebatelností. Ideální pro silové sportovce (a sportovce, kteří se věnují dynamickým sportům) na zvýšení svalové síly a rychlosti. Creatine Ethyl Ester je ideální pro rychlostně silové sporty, jako je např. hokej, bojové sporty apod. a jiné silové sporty s cílem nabrat svalovou hmotu.

Creatine Ethyl Ester

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
120 cps 564 Kč 564 Kč

Popis produktu

Jedná se o nejmladší formu kreatinu. Jde o sloučeninu kreatinu a esteru (estery jsou organické sloučeniny, vznikající reakcí karboxylových kyselin a alkoholů), neboli esterifikovaný kreatin. Velkou výhodou těchto sloučenin je jejich velmi dobrá stabilita a perfektní využitelnost, neboť jsou díky esterifikaci rozpustné především v tucích (a tedy i lymfě). Jejich transport do buněk je tedy daleko lepší, než u předchozích, starších forem. V porovnání s klasickým kreatin monohydrátem stačí poloviční dávkování pro dosažení stejného efektu, a navíc bez rizika přílišného zavodnění a zatuhnutí organismu. CEE je ve světě klinicky testovaný na zdravotní nezávadnost a neprokázalo se žádné jeho negativní působení v organismu.

Přednosti CEE:
•vysoká stabilita
•maximální využitelnost
•minimální „zatuhnutí“ svalové hmoty
•nárůst síly, dynamiky, výbušnosti
•nárůst objemu kvalitní svalové hmoty
•urychlení regenerace

ALA - Kyselina alfa-lipoová


ALA je koenzymem řady tělesných reakcí, především přeměny glukózy na energii – ATP. Tento proces probíhá na buněčné úrovni, v energetických centrálách buněk – mitochondriích. Pokud je dostatečné množství ALA v krvi, zvyšuje senzitivitu buněk vůči inzulínu. Toho se využívá i v medicíně, kdy se ALA podává diabetikům II.typu. Navíc je ALA velmi silným antioxidantem.

Přednosti ALA:
•zlepšení produkce energie
•zlepšený prostup živin do buněk
•nárůst svalové hmoty
•redukce tuků
•urychlení regenerace
•vysoká antioxidační kapacita

Ve výrobku CEE působí ALA synergicky s CEE, především v rovině zvýšení energizace a regenerace organismu a tím pádem i ve zlepšení fyzické výkonnosti.

Vitamín B6 – Pyridoxin
Vitamín B6 participuje na mnoha chemických reakcích v organismu, především na úrovni aminokyselin a formování bílkovin. Je nezbytný pro normální metabolismus všech živin (bílkovin, tuků i cukrů), účastní se formování erytrocytů a je nepostradatelný pro činnost mozku.
Ve výrobku CEE je především pro svoji roli při tvorbě energie a stavbě svalových bílkovin.

Nutriční hodnoty: v 1cps
Energetická hodnota 10,6 kJ/ 2,5 kcal
Bílkoviny 620 mg
Sacharidy 0 mg
Cukry 0 mg
Tuky 0 mg
Nasycené mastné kyseliny 0 mg
Vláknina 0 mg
Sodík 0 mg

Creatine ethyl ester HCl 500 mg
Kyselina -lipoová 3,4 mg
Vitamin B6 0,5 mg = 36 % ddd

Složení:
creatine ethyl ester HCl, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý), kyselina ?-lipoová, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).Doporučené dávkování:
Pro zvýšení svalové síly a pro nárůst svalové hmoty:

•3 kapsle cca 45 min před začátkem aktivity
Pro urychlení regenerace a pro obnovu svalové hmoty:

•3 kapsle po ukončení sportovního výkonu
Maximální denní dávka 6 kapslí!!!

Použití:
Dle doporučeného dávkování polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím sportovního nápoje (např. UniSport). Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsle nevysypávejte a nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím a skladováním.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').