Creapure Creatine

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Vylepšená transportní verze celosvětově nejuznávanější formy kreatinu. Zvyšuje sílu, čistou svalovou hmotu a vytrvalost na maximum. Produkt prověřený klinickými studiemi. Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S více než 300 klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. V rychlostních disciplinách, jako je sprint, kopaná, ragby, hokej, bojová umění a samozřejmě také kulturistika a silové sporty, dávkování kreatinu ve velmi krátké době prokazatelně zvyšuje (o více než 15 %) nárůst síly a vytrvalosti. U intervalového tréninku je prokázáno zvýšení výkonu o více než 20 %, u krátkých sprintů je to dokonce v průměru 30 % nárůstu výkonu.

Creapure Creatine

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
1680 g Ovocný punč Ovocný punč 1955 Kč 1955 Kč
1680 g Pomeranč Pomeranč 1955 Kč 1955 Kč

Popis produktu

Sklenice studené vody může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100 % čisté vody na první pohled vůbec neliší. Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty.

Způsob výroby a výběru surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován, vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.

Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.

Creapure® Uptake System = VYLEPŠENÝ Creapure® + transportní systém + systém neutralizující kyselé prostředí žaludku

Jedinou možnou seriózní cestou, jak ještě vylepšit účinek tak kvalitního kreatinu, jako je Creapure, je maximalizace jeho využití organismem a optimalizace energetického systému v organismu. Přidali jsme tedy další složky, které jsou prověřeny klinickými studiemi: kyselina jablečná, hořčík a dextróza monohydrát. Kyselina jablečná zrychluje tvorbu buněčné energie ATP, mobilizuje tuky a svalový glykogen, které jsou v Krebsově cyklu spalovány a rychleji přeměňovány na energii potřebnou pro svalový výkon. Hořčík se obdobně podílí na tvorbě svalové energie a je nezbytný pro vytrvalost. Dextróza monohydrát zajišťuje optimální inzulínovou odezvu a maximalizuje využití kreatinu svalovou buňkou.

Garance společnosti Reflex Nutrition

* inovační technologie
* produkty ověřené klinickými studiemi
* vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
* vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
* vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Doporučené dávkování:

* dvě odměrky (28 g) rozmíchejte v 500 ml studené vody
* berte jednu dávku 1 - 2x denně, bezprostředně po ukončení tréninku a kdykoliv během dne, vždy nalačno
* v den volna berte jednu dávku ráno před snídaní

Složení:

* dextróza monohydrát, CREAPURE kreatin monohydrát, kyselina jablečná, přírodně identické a umělé aroma, aspartát hořečnatý, přírodní barvivo (E162, E160a), chlorid sodný, umělá sladidla – acesulfam – K, sukralóza

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').