Compress Whey Amino 10000

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Základem COMPRESS WHEY AMINO 10000 je čistý hydrolyzát syrovátkového proteinu s vysokým stupněm enzymatické hydrolýzy. Díky tomuto výrobnímu postupu obsahují COMPRESS WHEY AMINO 10000 nejvyšší možný obsah volných peptidů, které zajišťují nejrychlejší možné vstřebání ze zažívacího traktu a přechod do krevního řečiště a ke svalovým buňkám. Každá tableta COMPRESS WHEY AMINO 10000 obsahuje 2500 mg hydrolyzátu.

Compress Whey Amino 10000

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
100 cps 605 Kč 605 Kč

Popis produktu

COMPRESS WHEY AMINO 10000 je určen pro všechny sportovce, kteří chtějí účinně bránit katabolickým (svaly odbourávajícím) procesům ve svém těle a docílit pouze anabolického (svaly budujícího) stavu. Při použití doporučené denní dávky 3x 4 tablety denně dodáte tělu plných 30000 mg nejkvalitnějších hydrolyzovaných aminokyselin!

COMPRESS WHEY AMINO 10000 nabízí výjimečnou kombinaci aminokyselin v nejčistější možné formě.

Hydrolýzou syrovátkového proteinu vznikají malé a čisté peptidové frakce, které nemusí být dlouho a složitě tráveny proteázami (enzymy zažívacího traktu pro štěpení bílkovin). U surových bílkovin může trávení trvat až několik hodin (3 - 8 hodin), ale u produktu COMPRESS WHEY AMINO 10000 tomu tak není. Čistý syrovátkový hydrolyzát prostupuje stěnou zažívacího (gastrointestinálního) traktu velice rychle a s minimální ztrátou se dostává do krve.

Hladina aminokyselin (AK) v krevním řečišti v průběhu dne kolísá v závislosti na denním režimu (pracovní tempo, tréninková jednotka, strava, stres atd.). Při nedostatku AK hrozí nástup katabolických procesů ve svalech. Abyste tomuto nežádoucímu efektu zabránili, doporučujeme Vám konzumovat COMPRESS WHEY AMINO 10000 pravidelně, a to 3x denně 4 tablety. Jedna porce zajistí přísun maximálně potřebné a efektivně využitelné dávky AK (10000 mg).

Organismus intenzivně trénujícího sportovce potřebuje vysokou dávku proteinů, avšak zažívací (gastroinstestinální) trakt není schopný pojmout tak velké množství v surové podobě. COMPRESS WHEY AMINO 10000 Vám nabízí velice jednoduchou a efektivní formu, tablety, které nezatěžují zažívací trakt, rychle se vstřebávají a dostávají se tam, kde jsou potřeba.

Pro ideální výživu Vašich svalů během dne kombinujte COMPRESS WHEY AMINO 10000 s COMPRESS D. T. Docílíte efektivního zásobení svalů potřebnými živinami, udržíte stálou a optimální hladinu AK v krevním řečišti, tzn. podpoříte extrémní nárůst svalové hmoty.

Graf využitelnosti syrovátkového hydrolyzátu

COMPRESS WHEY AMINO 10000 je 100 % čistý syrovátkový hydrolyzát, který je nejlépe vstřebatelnou formou potřebných aminokyselin pro Váš organismus.

Hydrolyzované aminokyseliny se vstřebávají do krve rychle a v maximální možné míře. Ve srovnání s jinými možnostmi, například syrovátkovým proteinem či hydrolyzátem sójového proteinu, je bezkonkurenční.

Doporučené dávkování:

* 3x denně 4 tablety
* nejlépe mezi jídly, před a po tréninku nebo před spaním

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').