Compress VolcaNO

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Compress VolcaNO je vulkán, který dá Vašim svalům tvar! Maximální možná produkce a stimulace oxidu dusnatého (NO) a extrémní prodloužení zadržení a využívání živin pro extrémní svalový růst.

Compress VolcaNO

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena Množství
120 cps 1179 Kč 1179 Kč

Popis produktu

Compress VolcaNO je absolutní špička na trhu mezi svalovými anabolizéry. Vulkán, který zaplaví energií Vaší svalovou hmotu – svaly budou tvrdší, silnější a vyrýsovanější! Ucítíte příliv energie a výdrže, kterou jste doposud nezažili. Váš trénink může být konečně tak tvrdý a intenzivní, jako jste si přáli. Compress VolcaNO v sobě snoubí to nejlepší, co na současném trhu můžete najít, to nejlepší jak z „west science undergroundu – věda a znalosti západu“, tak i zažijete „east mystery – tajemství východu“.

Abyste dosáhli opravdu intenzivního tréninku s následným maximálním anabolickým účinkem, potřebujete nejen během tréninku zvýšit produkci oxidu dusnatého (NO), ale také potřebujete maximálně podpořit následné využití získaných živin. Jen tak maximálně stimulujete anabolické (svaly budující) pochody.

A právě proto je tu Compress VolcaNO! Novinka z řady COMPRESS EXPAND, která překračuje hranice současného hardcore kulturistického tréninku! Compress VolcaNO není pouhým stimulantem produkce NO, ale zároveň funkčním prvkem, který maximálně prodlouží a zefektivní využívání získaných živin svalovými buňkami.Tím je podpořen nejen svalový růst a výdrž, ale je i oddálen nástup únavy!

Tam, kde ostatní NO anabolizéry končí, tam je Compress VolcaNO teprve na vrcholu účinku a přináší další nové a intenzivnější dimenze tréninku!

Compress VolcaNO je určen pro všechny, kteří chtějí docílit opravdu tvrdého a intenzivního tréninku a tím podpořit maximální svalovou sílu a prodloužit výdrž!

Základem svalového anabolizéru Compress VolcaNO je Russian Adaptogen Matrix a NO System Factors.

V Compress VolcaNO jsou použity 3 nejsilnějších a specificky nejúčinnější ruské byliny:

* Leuzea saflorová – stimuluje čisté anabolické pochody tím, že zlepšuje využitelnost aminokyselin ve svalové tkáni a podporuje tak dlouhodobou a vysoce kvalitní proteosyntézu (syntéza aminokyselin ve svalové tkáni), tzn. podporuje masivní svalový růst.

* Rhodiola rosea – podporuje využití glukózy v pracujících svalech, tím je zabezpečeno maximální prodlužení svalové výdrže a oddálení nástupu únavy jak fyzické, tak psychické. Dalším velkým benefitem je rychlý a kvalitní nástup regenerace, který je díky rostlině Rhodiola rosea zajištěn v potřebné výši tak, abyste následující den byli připraveni na další dávku Vašeho tvrdého tréninku.

* Eleuterokok ostnitý – je třetím, nikoliv poslední součástí Russian Adaptogen Matrix. Zajistí masivní prokrvení pracujících svalů a oddálení nástupu únavy. Díky tomu pomůže trénovat v takových objemech, o kterých jste zatím jenom snili. Extrakt eleuterokoku také zlepšuje využitelnost glukózy a lipidů pracujícími svaly.

Doporučené dávkování:

* pro podporu nárůstu svalové hmoty - 4 kapsle Compress VolcaNO 30 minut před výkonem a 2 kapsle Compress VolcaNO ihned po výkonu
* pro maximální zvýšení intenzity a objemu tréninku - 6 kapslí Compress VolcaNO 30 minut před tréninkem
* pro urychlení a zkvalitnění regenerace - 4 kapsle Compress VolcaNO po ukončení sportovního výkonu
* max. denní dávka je 6 kapslí Compress VolcaNO
* zapíjejte dostatečným množstvím vody

Nutriční hodnoty: v 1cps

energetická hodnota 1943 kJ/457 kcal 20 kJ/5 kcal
bílkoviny 1,1 g
sacharidy 0,07 g
tuky 0 g
L-arginin 275 mg
L-arginin alfa ketoglutarát 172 mg
L-citrulin malát 131 mg
L-glutamin 124 mg
sibiřský ženšen 98 mg
Rhodiola rosea 28 mg
Rhaponticum carthamoides 22 mg

Složení:
L-arginin, L-arginin-alfa-ketoglutarát, želatinová kapsle, L-citrulin malát, L-glutamin, extrakt sibiřského ženšenu (1 % eleutherosidů), extrakt Rhodiola rosea (3 % salidrosidů), Rhaponticum carthamoides (90 % ekdysteronů), protispékavé přísady oxid křemičitý a fosforečnan vápenatý

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').