Compress T.R.T.

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Rychlý přehled

Compress T.R.T. je tribulus v nejlepší kombinaci. Na trh přichází nejsilnější kombinace látek pro efektivní zvýšení hladiny testosteronu. T.R.T. je zkratka tří synergicky působících standardizovaných extraktů - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea a Trigonella, které podporují dlouhodobé udržení anabolického (svaly budujícího) stavu.

Compress T.R.T.

Více pohledů

Balení Příchuť Běžná cena Naše cena
120 cps 935 Kč 935 Kč

Popis produktu

COMPRESS T.R.T. je nejmodernější kombinace funkčních látek pro zvýšení hladiny testosteronu. Je jedinečnou kombinací tří synergicky působících standardizovaných extraktů - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea, Trigonella, které podporují dlouhodobé udržení anabolického (svaly-budujícího) stavu. Ale to ještě není vše COMPRESS T.R.T. je navíc obohacen o jedinečný antioxidační systém o 90% standardizovaný extrakt z cukrové třtiny, která jedinečným zdroje policosanolů. Ty jsou nezbytné pro správnou funkčnost kardiovaskulárního systému.

COMPRESS T.R.T. je určený pro: zvýšení hladiny testosteronu. A pro podporu dlouhodobého anabolického stavu v průběhu dne. Urychlení fyzické a psychické regenerace. Zlepšení libida.

Doporučené dávkování:

-užívejte 2 kapsle Compress T.R.T. denně
-berte 1 kapsli ráno před snídaní a 1 kapsli večer před večeří
-nepřekračujte doporučené dávkování

Nutriční hodnoty: v 1cps
energetická hodnota 17,6 kJ/4 kcal
bílkoviny 0,4 g
sacharidy 0,4 g
cukry 0,08 g
tuky 0,06 g
nasycené mastné kyseliny 0,01 g
vláknina 0,2 g
sodík 0,004 g
extrakt z Tribullus terrestris 500 mg
Extrakt Rhodiola rosea 400 mg
Extrakt Trigonella foenum-graecum 200 mg
Extrakt z cukrové třtiny 6 mg

Složení:
-extrakt Tribulus terrestris (60 % saponinů), extrakt Rhodiola rosea (3 % salidrosidů, 1 % rosavinu), želatinová kapsle (želatina, barvivo oxid titaničitý), extrakt Trigonella foenum-graecum (50 % saponinů), extrakt z cukrové třtiny (90 % polikosanolů), protispékavá přísada oxid křemičitý

Upozornění:
-potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').